Ez mar dackorszak?

Figyelt kérdés
16 hosom nehany napja ha valamire nemet mondok arra amit nagyon akar foldhoz csapja a feneket es visit egy nagyot. Hamar abbahagyja es nem is minden nemre reagal igy de elotte nem csinalta soha. Ez mar dackorszak? Ez innentol csak durvulni fog vagy azert lesznek hullamvolgyek? Ezidaig nem tunt egy akaratos jellemnek de most kicsit berezeltem 😂 Nem tul korai? Tapasztalatokat osszatok legyszi koszi 👌
2021. dec. 14. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem az igazi. Most még csak ráébredt az öntudatára és próbálkozik vele.
2021. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem. Az enyém 15 hónapos és ugyanez.

Nekem az első gyerek is ilyen idősen kezdte el.

Akkor azt mondta a védőnő, hogy ez még nem a dackorszak. Előbb utóbb majd megérti, hogy nem szabad.

2021. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi mindkettotoknek! Erdekes mert van amit elfogad es elmegy onnan. Mikortol indult nalatok az igazi dac?


Kicsit akkor megnyugodtam... tudom hogy normalis es KELL is hogy legyen dackorszak de az ember remenykedik szerintem hogy minel kesobb kovetkezzen be 😂🙈

2021. dec. 14. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, 2 éves múlt a lányom, de még nem jelentkezett a dackorszak.
2021. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén 16 hónapos, nálunk azért már lassanként érződik a dackorszak szele, de ennél jelentősen intenzívebben :D Ha valami nem tetszik neki akkor nekiáll csapkodni, pofozkodni, dobál szét mindent, elhajít, esetleg ha már fáradt is hozzá, akkor sír és ordít. És jah, már volt, hogy a földre feküdt sírva, mert nem akartam kézben vinni a játszótérre, hanem lábon kellett mennie. És én még erre is azt mondom, hogy ez nem az "igazi" dackorszak, csak a lányom egy (hozzám hasonlóan :/ ) erős akaratú személyiség, és csak ismerkedik ezzel az akarat és önállóság dologgal. De a bölcsiben is mondták, hogy azért látszik rajta, hogy már közeledik a dolog, szóval nem én látom bele. Ők megjegyezték, hogy bár nekünk ez most nehéz, igazából ez a gyerek egészséges fejlődésének a jele, és ne csüggedjek :D
2021. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso: ha faradt meg nyugos az nem szamolando szerintem :D az en lanyom csecsemokora ota ugy sir hogy egy orbitalisat sir egy perc se az egesz kb es abbahagyja 😂 Na ez a foldre ulos jelenet is ilyen amugy nalunk. Igy ertem a visitast. Es igen, KELL dackorszak ugy tudom az egeszseges gyerek agyanak a fejlodesehez. Szoval jojjon :D nekem elso gyerek szoval nem tudom mi azaz igazi dac de legendak keringenek rola
2021. dec. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!