Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ez lehet szeparációs szorongás?

Ez lehet szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos, itthon hiperaktív-vidám-mosolygós, viszont kb 2 hónapja ha közösségbe megyünk sír, nehezen oldódik és kapaszkodik belém, nem tudom letenni. Régóta járunk babajógára, zene bölcsibe stb... Ezeket nagyon szerette és hamar feltalálta magát,odament a többi gyerkőchöz is. Most a foglalkozások első felében a sarokból figyeljük a történéseket, aztán közelebb tudunk menni de letenni egyáltalán nem lehet. Azt mondta a többi anyuka, hogy szep. szorongás. De nekem fura, mert itthon ha mondjuk egyedül marad a szobában egyáltalán nem sír, nem lóg rajtam, a mamákkal is jól el van. Sajnos a baráti körben nincs sok gyerek, így csak ezekre a foglalkozásokra tudom elvinni, hogy társaságban legyen. Lehet, hogy ez ennyire kevés és amiatt ilyen? Vagy csak egy átmeneti dolog?
2021. dec. 16. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A szeparációs szorongás pont ilyen. Idővel jobb lesz, ez most egy ilyen időszak.
2021. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!