Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen az anya szerep apa nélkül?

Milyen az anya szerep apa nélkül?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Mire gondolsz?
2022. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Amilyen az anyaszerep apa nellett!
2022. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
2, nem mindenhol semmirekellő az apa
2022. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Az ANYASZEREP független attól, hogy milyen az apa. Az apa milyensége az APASZEREPET befolyásolja csak.
2022. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha az anya megtudja mutatni a gyerekének a gyengédséget, érzelmességet, határozottságot, következetességet, fegyelmezettséget, mindig logikus gondolkodást, bátornak (nem vakmerő) lenni, nyugalmat biztosítani, egészséges önbizalommal (önszeretet, nem egoista módon), akkor teljes lehet a gyerek.


Nem vagyok nő és bár úgy tartom, hogy kell az anya és az apa, azaz az egészséges teljes családi minta, de ha erre nincs lehetőség, akkor a nőnek fejlesztenie kell a férfi tulajdonságokat is.

2022. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

5-ös válaszoló vagyok. Ha erre gondoltál.


Amúgy az anya szerep (gondoskodás, stb.) önmagától értetődőnek kellene lennie, csak a mai világban a média, tudatlan tömeg miatt elkorcsosultak az emberek. Tisztelet a kivételnek.


Ajánlom Kánya Emil könyvét.

Egy igazi anyákat úgy kellene viselkednie.

2022. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Illetve nézz utána, hogy az apának, anyának milyen feladatai vannak a háztartástanon belül és kívül.


Kánya Emilia - Réges-régi időkről c könyvét olvasd el


Valamint,


Jean Liedloff - Az ​elveszett boldogság nyomában c. könyv se rossz.


Lényeges, hogy legyél kritikus, ültesd át napjaink rendszerébe, bármennyire is beteg rendszer ez.

2022. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha erre gondoltál akkor jo. Gondolom arra gondolsz mikor nincs apa egyáltalán, csak anya.

Na nekem egyszerre volt anyukam az apám, testvérem, nagynenem, stb.

Ha kellett akkor ott volt a szigor, ha kellett akkor a barátnő. De sajnos apakomplexusom van,amirol valószínűleg az "tehet" hogy nem volt apam. Voltak ilyen pot faterok, (2) de az egyik alkoholista lett, a másik meg megcsalta anyut.. Szóval hianyzik/Zott az életemből az apa.. Ezért is félek gyereket vallalni a ferjemmel hogy elhagy, es egyedül kell nevelni a gyerek(ek) et.. Tudom hülyeség, de sajnos ez van

2022. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!