Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista gyerkőc társasházba?

Autista gyerkőc társasházba?

Figyelt kérdés
Nemsoká társasházba költözünk. A kisfiamról most derült ki, hogy autista. Elég hangos gyerkőc. Ha valamit szeretne, sírással jelzi. Ha örül, sikongat. Szeret futkározni a lakásban. Jelenleg panelban lakunk. Itt soha nem szóltak a szomszédok, hogy hangosak vagyunk, de nem tudom, hogy az új szomszédaink mennyire lesznek toleránsak. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2022. márc. 31. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
8-as, igen más az, hogy valaki született egy betegséggel, és ez környezetére is terhet ró, vagy egy makkegészséges, de tirpák ember.
2022. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Andi80018 ***** válasza:
86%

Érdeklődnék, milyen a társasház, mert pl a miénk sajnos nagyon rossz, papírvékonyságúak a falak. Ezért speciel én nem örülnék hangos szomszédoknak, így is vannak gondok időközönként.

Szigetelés is megoldás lehet egyébként, persze az zsebbe nyúlosabb.


Egy új építésű lehet jobban szigetelt, több anyag van benne.

2022. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

A panel is társasház és ott hallatszik át a legjobban, ezért nem igazán értem a problémát 🤷

Ha jobb helyre költöztök, valószínűleg kevésbé fog áthallatszani.

2022. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert az így megy. Gondolok egyet én is és elköltözünk máshova. De jó lenne 😄
2022. ápr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%
Kertes ház ott nem zavartok senkit.
2022. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
15. És kipótolod nekik te az árkülönbséget? :D
2022. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%
Tarsashaz függő, lehetnek normális szomszédok, meg mindenért szólogatóak. De remélem jó közösségbe költöztök. Nekem is autista a fiam és néha hangos. Régen ő is sikitozott, de nem volt ebből még gond.
2022. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!