Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Fáradtság miatt autisztikus...

Fáradtság miatt autisztikus tünetek?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy egy kisgyerek annyira fáradt, álmos, nem érzi jól magát, hogy brutális hiszti során autisztikus tüneteket produkál?

2022. máj. 1. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
pl?
2022. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Derjaderja ***** válasza:
88%
Szerintem van, ha ilyen fejfájásra vagy sztereotip mozgásra, hangra gondolsz, nálunk a lányomra ez jellemző is.
2022. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Derjaderja ***** válasza:
80%
Fejrázásra
2022. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz valaki attól autista, mert fáradt.

Viszont egy egyébként normálisan viselkedő magasan funkcionáló autistának erősödhetnek a tünetei fáradtság hatására.

2022. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es: nem azt írtam, hogy attól lehet vki autista, ha fáradt. Hanem hogy ha fáradt, lehetnek-e autisztikus tünetek.
2022. máj. 1. 21:28
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ mi az a tünet. Pl. brutál hisztit le tud vágni bármelyik fáradt gyerek és az autisták is. Repkedni, meg ilyenek nem fog a fáradtságtól nem autista gyerek.
2022. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Derjaderja ***** válasza:
35%
Azért mert repked vki, már automatikusan autista szerinted?
2022. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Derjaderja ***** válasza:
87%
Másrészt én már szinte mindenkitől hallottam, hogy vmi dilije van dackorszak táján a gyereknek pl egy adott módon kell betakarni, más mesélte hogy kikészül a gyerek ha rossz irányból vágják a kenyeret. Ebben a korban szerintem vannak ilyenek. Ettől se lesz autista vki.
2022. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából lehetne dührohamnak is nevezni az ilyen hisztiket, vagy már magam sem tudom, minek nevezzem. Agresszív, szemkontaktust nem mindig tartja ilyenkor.
2022. máj. 1. 21:54
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Mit tekintesz autisztikus tünetnek ? Ugyanis sokan dobálóznak ilyen jelzőkkel, holott fogalmuk sincs róla valójában milyen egy autista. Én is az vagyok. Például repkedni nem szoktam. Soha. Ennyit a sztereotipiákról.
2022. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!