Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az eddig bölcsiben jó gyerek...

Az eddig bölcsiben jó gyerek az elmúlt hetekben rossz lett. Szakemberhez küldenék. Mitől ez a fordulat?

Figyelt kérdés

3 és fél éves lesz. Itthon eddig is tudott rossz lenni, kiborító, viszont a bölcsiben eddig éppen dícsérték, hogy milyen szépen viselkedik. Már egy éve bölcsis.


Az utóbbi hetekben már a 4. panasz érkezett, hogy szaladgál, szemtelen, bután viselkedik, bánt másokat.


Emiatt szakemberhez akarják küldeni. Mégis mi történt a gyerekemmel, hogy eddig legalább ott jó volt és csak itthon jött ki a gőz?



2022. máj. 2. 16:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyerek MOST 3,5 éves, akkor múlt novemberben volt 3, azaz múlt szeptemberben még nem lehetett 3 éves.

De az sem kizárt, hogy a gyerek 3 éves és 4 hónapos, a kérdezö meg felkerekített, akkor még kisebb.

2022. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 éves, eddig áldott jó gyerek volt, az a leteszem és ott marad fajta. Összeteszem a két kezem, hogy most végre elkezdett szaladozni, szemtelen lenni és bután viselkedni. (De ha bántana másokat, annak persze lenne következménye.)
2022. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10 bocsánat. Valóban. 3 év 7 hónap. Hülyeséget írtam, de a lényegen nem változtat. Simán lehet h nem töltötte augusztus 31ig a 3 évet
2022. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszi! Remekül ki lett siklatva a kérdésem, ezt lehetett volna privátban megbeszélni. Év végén született és maradt még a bölcsiben év vesztesként. Azt hittem ehhez nem kell nyomozónak állni.


Amúgy sem lényeg, hogy milyen intézményről beszélünk. Közösségben van egy rendszerben, zömében vele egykorú gyerekekkel.

2022. máj. 2. 20:10
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy kérdező, mert hiába évvesztes. A gyereked nagyvalószínűséggel unatkozik és már nem megfelelő neki a korcsoport amiben van.
2022. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A gyerek viselkedése a másokat bánt-tól eltekintve normális, de az is kérdés, mit értenek a bántás alatt.

A nevelés tanácsadó meg nem valami szörnyü dolog, a gyereket megfigyelik esetleg, hogy játszik és utána, ha szükségesnek találják, adnak ötleteket, hogy lehetne a problémát megoldani.

2022. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%

Gondolom unja magat az egy evesek kozott.

Nekem ez az egesz annyira fura, nalunk 4 evesen kezdik az iskolat es ev vegere folyekonyan olvasnak, otthon meg meg bolcsodes 🧐

2022. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
23%
17-es, egy négyéves még játsszon, futkorásszon, rajzoljon, ne olvasson folyékonyan.
2022. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Én is ilyen voltam. Egy ideig áldott jó gyereknek tartottak a bölcsiben, aztán valami elpattant bennem és égetnivalóan rossz lettem. Anyám ki volt borulva. Aztán, mint minden, ez is elmúlt. Nincs ebben semmi különös, ilyenek a gyerekek. Inkább most legyen rossz, mint a suliban.
2022. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
17-es: bölcsiben is vannak csoportok és ö a 2,5/3,5 évesek közt van.
2022. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!