Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Férjem 3.napja az anyjánál...

Férjem 3.napja az anyjánál alszik mert beteg és nem akarja h elkapja a gyerek?

Figyelt kérdés

A gyereknek nem is hiányzik, ha napközbe látja akkor küldi ki a szobából. Haragszik rá?

2 éves


2022. máj. 10. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen. A férjem 3.napja az anyjánál alszik, mert beteg, és nem akarja hogy elkapja a gyerek.
2022. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon vicces
2022. máj. 10. 22:17
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
De most mégis mi a gondod? Nem tetszik, hogy a férjed az anyjánál alszik, és most be akarod adni neki, hogy a 2 éves gyerek haragszik rá? Miért tenné? A gyerek is alszik éjszaka, tök mindegy neki, hogy hol alszik az apja.
2022. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Együtt laktok az anyóssal? Vagy nem értem.
2022. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom! 2 éves gyerek! Azt se tudja, merre van előre, nem hogy haragudjon bárkire.
2022. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
2 éves gyerek még túl éretlen ahhoz, hogy bármi lényeges dologban is tudjon dönteni! A feltételezés is abszurd!
2022. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem, viszont annak semmi értelme, hogy napközben otthon van, és éjszakára elmegy. Mit gondol, nappal nem fertőz?
2022. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Egy szobátok van, vagy miért alszik máshol? Férjem is beteg volt, köhögött éjjel, így nem aludt velünk, nehogy felköhögje a kisfiunkat éjjel, de ezért nem költözött sehova , csak egy szobával arrébb.

Szerintem inkább a férjed szívesen megy anyucihoz ha beteg,mert otthon még mindig anyuci pici fia, akit kiszolgál és sajnálgat, mert beteg.

Inkább te haragszol rá, nem a gyerek.

2022. máj. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szeretne kicsit pihenni, mikor beteg.
2022. máj. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezen jót nevettem.. Ne haragudj. Csak az jutott eszembe ,ha mi is mindig lépnénk ha betegek vagyunk ,2 ovis gyerek mellett.🤣

Mind a 4en külön költözünk...

Minden alkalommal amikor én beteg vagyok ,megyek anyámhoz ,és a férjem is az anyjához ,gyerekek ,oldjatok meg a napot.😅 Mi most betegek vagyunk.. bocsiiii. Vizuális típus vagyok ,és ezt most így elképzeltem.


Egy 2 éves apróság nem haragszik az apjára. Hidd el 😀

Apa meg szedje össze magát, és költözzön haza anyukától. Hogy tudjon pihenni este ,nem kell emiatt elmennie. Biztosítani kell otthon a feltételeket ehhez.

2022. máj. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!