Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért agresszív a gyerek?

Miért agresszív a gyerek?

Figyelt kérdés
Kisfiunk 3 éves lesz. Sajnos nagyon agresszív. Lehet féltékenység, a kisöcsi 9 hónapos és rengeteget bántja. A bölcsibe ok nélkül minden gyereket megver , megüti a szomszédot, minket. Nagyon okos kisfiú lenne és kellő figyelmet is kap, rengeteget visszük mindenhová és a kicsi mellett törődve van vele is. Egész nap rohan, énekel , üvölt ,kiabál igazi rosszcsont. Nem tudunk már vele mit csinálni,hatalmas hisztiket lever a boltban vagy nyilvános helyen. félünk hogy baj lesz az óvodában és kitesznek minket. Sos kérlek segitsetek

2022. jún. 14. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia

Látom régi kérdés de hátha itt vagy meg. Lett megoldás? Nálunk ma egész nap konkrétan mindenkit(nagymama, anya, apa) csapkod, harap, csip.. már tokre kivagyok. Se nem jó ha beszélek vele, ha leallitom, ha vissza csapok se használ.. tudom nem vagyok rá büszke de reflexbol sajnos vissza csaptam.

máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!