Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Neurofeedback nektek hatásos...

Neurofeedback nektek hatásos volt figyelemzavarra?

Figyelt kérdés
Mennyit jártatok és hová?
2023. febr. 11. 07:53
 1/3 anonim válasza:
az Asia Centerbe jártunk Budapesten fél évig… sajnos kidobott pénz volt.
2023. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lányom járt egy iskolaévet. Abbahagyta, de a táncot is abbahagyta, hogy a tanulással tudjon foglalkozni. Nem tudom megmondani, hogy kidobott pénz volt-e, mert idén egyedül tanul és jó jegyei vannak. Igaz sokat beszélgettünk vele, hogy neki kell akarni tanulni és hogy legyenek céljai, de most mégis ügyesen csinálja egyedül. Abból a szempontból viszont szerintem semmi nem kidobott pénz amit a gyerekemre költök, hogy jó legyen neki, mert előre sosem fogom tudni, hogy jó e.
márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fia 13 évesen fél évig járt, tanulási nehézséggel,koncentráció, memória.Fél évig heti 2 alkalom.SEMMI változás sem történt.Amikor kérdeztem a dokinőt hogy meddig kell még várni a változásra, SEMMIT SEM TUDOTT MONDANI.Horror összeg, és még a szakvéleményt sem adta ki kellett volna fizetni arra még 10000 forintot.
márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!