Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi baja lehet egy gyereknek,...

Mi baja lehet egy gyereknek, ha nem takarózik be, mikor fázik?

Figyelt kérdés

Nem kel fel rá, hogy fázik. Alapvetően mindig ilyen volt, kevésbé érezte a hideget, de inkább csak “nem jelez a teste” vagy mi, folyamatosan szét van fagyva és én takargatom, este többször is, ha velem alszik. Nálam mindig nyitva az ablak, nála sosincs, pont ezért, de én nem tudok melegben aludni.


Na de nem pici kisgyerek, nagy iskolás, és most is csonthideg a lába, és csupa libabőr is, ő meg csak alszik. Milyen neurológiai probléma lehet ez? Fájdalmat, meleget rendesen érzi, napközben is a hideget kb, tehát pl nem tartja a jégkockát amíg el nem olvad, de alvásnál.. bepisilés ilyesmi sosem volt. Fordulnál emiatt neurológushoz? Volt valakinél ilyen?


2023. márc. 3. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baja. Mélyen alszik.
2023. márc. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Dupla réteg ruha rá éjjelre.
2023. márc. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg nem baj ha hideg a lába vagy akeze addig amíg a teste meleg.hidd el a ha fázna betakarózna..

De egyébként megfázhat ha nyitva az ablak

2023. márc. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen alszik, a vilagon semmi baja. Ha annyira fazna, felebredne és betakarozna.
2023. márc. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
36%
Fáradt. De miért alszik veled egy nagy iskolás?
2023. márc. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Vegyél neki hálózsákot ☺️

Az h a lába hideg, még nem jelenti azt h fázik (nekem mindig hideg a kezem lábam)

A libabőr mondjuk már inkább jelentheti ezt.

2023. márc. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ilyen az egyik. Egy ideig bejártam takargatni, de mire az ajtóhoz értem, már rúgta le a takarót. Feladtam. Soha nem fázott meg.
2023. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!