Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szelektíven étkező gyereknél...

Szelektíven étkező gyereknél hogyan éritek el, hogy valami vitamint is bevigyen?

Figyelt kérdés
A fiunk néha hajlandó megenni a rágótablettát, de sokszor hónapokig semmi. Csak érdeklődnék, hátha van valakinek olyan praktikája, amit még nem próbáltam.

2023. máj. 22. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nutrinidrink multi fibre-t ivott a lányom 7 éves koráig. Azóta is csak azért nem, mert megvontak a támogatást és a sima nutridrinket nem issza, de addig jó megoldás volt.
2023. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Autista vagyok. Egyedül szeretek enni. A családdal nem. Minél inkább erőszakoskodnak a kajával kapcsolatban, számolgatják miből mennyit eszek, annál jobban elmegy a kedvem az egésztől. Jelenleg is szorongással gondolok az étkezésekre. Úgy eszek, hogy hetekig 2-3 félét, majd változik. 34 vagyok, jó a vérképem. Ha kialakul valamilyen hiánybetegség, akkor ez ember ösztönösen azt kívánja. Volt hogy hónapokig nem ettem tejterméket, majd napokig egy doboz medvesajtot. Nem olyan hülyék az autisták, mint néhányan hiszik. Mi is el tudjuk dönteni, hogy mire van szükségünk.
2023. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2, azt a nagy eszeddel felfogod, hogy nem minden autista egyforma? A spektrum borzasztó széles. És a legkisebb szeletet az értelmileg ép autik teszik ki. De még ők se tudatosak kisgyerekként.

Ezt a szöveget képes lennél lenyomni egy olyan autit nevelő anyának is, akik rendszeresen a kórházban kötnek ki, mert az ép értelmű autista gyermeke pl: időről időre úgy dönt, hogy nem iszik semmit és kiszárad?

Vagy olyannyira fényevő, hogy saját magát nem tartja meg és folyton visszafejlődik az eleve hipotón izomzata?

2023. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!