Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tehetnék ebben az esetben...

Mit tehetnék ebben az esetben a hiszti ellen?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 éves lesz. Ha valami nem az akarata szerint történik lefekszik a földre és a végtelenségig üvölt. Kizárólag akkor hagyja abba, ha ölbeveszem. Senki más csak én. Ez azért problémás, mert hamarosan bölcsibe kell mennie. Félek, hogy rövid úton ki is teszik onnan emiatt.

Próbáltuk elterelni a figyelmét, de nem lehet. Próbáltuk ráhagyni, hogy megunja, de nem. Addig sír, amíg a végén hányni kezd. Utána nyilván már amiatt is sír.

A kislány nagy valószínűséggel autista, így főleg nem tudom mit tehetnék vele.


2023. szept. 13. 09:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én se vittem 5 éves koráig. Addig már 2 Szakértői vizsgálaton volt túl a lányom.
2023. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De jó hogy mondod. Nem is tudtam, hogy ilyet lehet. Azt mondták nekem hogy ez a menete
2023. szept. 13. 15:38
 13/13 anonim ***** válasza:

Aaa,persze. Nyugodtan kérj időpontot.

Legalábbis nálunk lehetett. Akkor. 2018-ban.

Hogy nálatok, most, lehet-e, azt persze nem tudom.

De érdemes megpróbálni!


Nekem annak idején azt mondták, mindegy, hol kezdem.

2023. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!