Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Adtatok gyereknek virgácsot...

Adtatok gyereknek virgácsot Mikulás napra? Vagy volt olyan hogy nem adtatok semmit? Nagyon rosszak a gyerekeim sajnos.

Figyelt kérdés
nov. 12. 21:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Soha eszembe nem jutna a gyerekemet Mikulás napján azzal bántani, hogy semmit sem kapnak! A virgács jópofa dolog lehet, jelzésértékű, én is kaptam gyerekként a csomagban.

Az, hogy a gyerekeid "nagyon rosszak", javarészt rajtad múlik meg a párodon, meg azon,hogyan nevelitek őket. Nehogy már ne adj nekik semmit...atyaúristen, milyen kérdés ez.

nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben hozott a Télapó virgácsot nálunk is. Már szinte vártuk! Tudtuk mi,hogy miért kapjuk... 🤣🤣🤣


Ha nem lenne autista a lányom, vennék neki is.


De így nem kap. Mert teljesen máshogy fogja fel a világot,mint egy egészséges gyerek. Ő ezt nem venné poénnak.

nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%

Simán lehetne, hogy idén nem jött a Mikulás, mert ...

Hátha tanulnának belőle.

nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
A semmi kicsit erős lenne, de szerintem a virgács nem gáz. Egyszer én is kaptam + mellé egy grapefruitot (nálunk sokszor déligyümölcsöt hozott). Meg is mondták a szüleim, hogy miért. Csak azt nem értem, hogy akkor a többi évben miért nem kaptam virgácsot ;).
nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Virgács menjen persze, meg lehet szerényebb a csomag a szokottnál, de mindenképp hozna valamit a mikulás. Esetleg egy levelet amiben kifejti min kéne változtatni a jövőben ha nagyobb csomagot szeretne.
nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Az én fiam is rosszcsont, próbára tud tenni nagyon. De olyan nincs, hogy ne kapjon. Virgácsot is fog, persze. De olyan, hogy nem kap semmit, az elképzelhetetlen. Azért szoktam neki mondani, hogy a Jézuska azért számon tartja a rosszaságokat, talán nem játékot hoz ha csúnya, hanem ruhát meg uncsi dolgokat. De azért mégiscsak hoz játékot is, amire vágyik.
nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Én egyetlen rokontol kaptam igazán mikulás csomagot gyerekkoromban, azt vártam mindig a legjobban. Egyik évben az egész zacskó tele volt mogyoróval és pár mandarinnal. Sose felejtem el azt a csalódást. Számomra az hatalmas büntetés volt, mondjuk attól még nem értettem az összefüggést.

Nem lenne szívem nem adni a gyereknek semmit, esetleg kevesebbet vagy mast.

nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

A virgácsot általában elfelejtem :/


Volt már, hogy nem jött aznap a mikulás, napok óta mondtam, hogy ha nem fogadnak szót, nem pakolnak össze akkor nem jön, leszrták, hát nem is jött! Akkor nem hatotta meg őket, 1-2 nap múlva elpakoltak, akkor megérkezett

nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
A virgácsot imádják a gyerekek.
nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Ugye tudod, hogy ha nagyon rosszak a gyerekeid, azért egyetlen ember vagy kettő a hibás: te és a férjed, ha van. Minden gyerek jónak születik. Ha a tieid nem jók (egyáltalán mi az, hogy nem jó? Neked ha a gyereknek van saját akarata, vagyis normális, az már nem jó?), akkor te baromian nem értesz a neveléshez! Az okos szeretethez sem. És biztosíthatlak, hogy ha meglépnéd azt a gonoszságot, hogy nem veszel nekik teljesértékű ajándékot, akkor még annál is rosszabbak lesznek. Attól, hogy a szülő bosszút állt, még egyetlen gyerek se lett jobb. Javaslom az óvoda- vagy iskolapszichológus/pedagógiai szakszolgálat felkeresését nevelési tanácsokért.
nov. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!