Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan derítsem ki miért sír...

Caddy23 kérdése:

Hogyan derítsem ki miért sír kislányom lefekvés előtt ?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb szünet után(megfázás és vakáció),kislányunk visszament oviba.Reggelente elég nehezen vált el az édesanyától.Már első este elalvás előtt egy pánikszerü sírás tört rá ami pár percen belül elmult és többször ment wc-re.Ez most igy megy kb két hete van amikor sír este és van amikor nem.Napközben vidám,eszik,játszik,kacag,nyoma sincs semminek.Nagyon sokat próbálunk vele beszélgetni,de nem tudjuk konkrétan mi a baj.

febr. 16. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Az is sokat segít ha csak támogatólag ottvagytok vele, nem próbáljátok kiszedni belőle az okokat, és nem is akarjátok elcsendesíteni, csak meghallgatjátok a sírását. Lehet csak ki kell adnia a feszkót.

[link]

febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves?
febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
6 éves a kislányunk
febr. 16. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én a leírás alapján azt hittem, hogy olyan 3 éves.

6 évestől ha megkérdezed, hogy miért sír, nem tudja elmondani??

febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudja konkrétan megmondani az okát.
febr. 16. 14:03
 6/7 anonim válasza:

Lehet hogy valami történt az óvodában. Meg kéne kérdezi az óvónőket és megkérdezni a gyermeket. Lehet hogy pszihológusnak elmondaná mi a gond, azt is meg lehet próbálni.

De az is lehet hogy jobban érezte magát otthon és nem szeretne óvodába menni valami okból(ezt kellene megoldani)

Én sem szerettem óvodába járni

febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külön szobában alszik? Mivel sokáig nem ment oviba, most traumaként éli meg, hogy reggel el kell válnia az anyjától, ráadásul még éjszakára is egyedül marad a szobájában. Akkor is sírna este elalvás előtt, ha veletek alhatna? Próbáld meg.
febr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!