Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Vannak itt tatabányai szülők...

Vannak itt tatabányai szülők sni-s gyerekkel?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, milyenek az általános iskolák,hol van ilyen szempontból jó oktatás, jó tanárok?

Előnyt vagy hátrányt jelent a gyerek számára, ha papírja van az sni-ről?


febr. 22. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az én lányom nem sni-s, de náluk az osztályban volt több gyerek is.

A Sárberki suliba járt (most már Pólya György). Volt egy pedagógiai asszisztens az osztályban, ő segített az sni-s gyerekeknek. Azt mondjuk hozzáteszem, nálunk a 34 gyerekből kb.15-nek nem volt papírja, a többinek igen. Na nálunk emiatt lassabban haladtak, mindent 5x átismételtek. Ami nyilván az sni-s gyerekek érdeke volt, viszont a többiek nem haladtak. Így én elhoztam onnan 4.után.

febr. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az infót! Megkérdezhetem, hova vitted át, és ott milyen volt a helyzet?
febr. 23. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 osztályos gimnáziumba vittem, a Bárdosba, szóval az egy egészen más kategória. :)
febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben a gyereked rosszul tanul, úgy előnyt jelent(érts 2-3as valamiből), amennyiben nem tanul rosszul, hátrányt jelent(ezen nem tudnak segíteni).


Szerintem amúgy ha valaki csak egy tárgyból gyenge(2-3as alsóban) még nem kellene SNIsnek lennie, amennyiben nincs viselkedésgodja.


Középsulis felvételiknél hátrány. A legtöbbet akkor nyered, ha BTMN kategóriás csak a gyereked! Az a jollyjoker, nem zárhatják ki sehonnan, kap segítséget, fejlesztést, de fel sem kell tüntetni papíron, bár suliváltásnál ha nem középsulis felvételi, akkor ezt is kérik.

febr. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!