Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Speciális óvodában mennyire...

Speciális óvodában mennyire figyelnek oda arra hogy mondjuk tisztán legyen kiadva a gyerek ha megy haza?

Figyelt kérdés
Rendszeresen úgy megyek érte vagy a kaja van rászáradva az arcára vagy a orrváladék. Nem azt mondom hogy feszt folyik az orra, de most miért nem lehet egy nedves kendővel megtörölni az arcát vagy csapnál megmosni?! Volt már hogy mondtam hogy de maszatos vagy megint, de semmi reakció nem volt az óvónők felől.... Mindig amikor megyek érte, én mosom meg az arcát. Csak ilyenkor felmerül a kérdés hogy akkor akár a reggeli maszat is ott van rajta akár egész nap? 4en vannak a 8 gyerekre a csoportban.
febr. 28. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
(nálunk a simában sem érdekli őket)
febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk odafigyelnek rá. 10 mozgássérült gyerek van a csoportban. Négyen ép értelműek és nem annyira súlyos az állapotuk. A többiek halmozottan sérültek, köztük a kislányunk is. Nem beszélnek, nem szobatiszták, nem esznek egyedül stb, de nagyon odafigyelnek az ilyen dolgokra az ott dolgozók (3 óvónő, 2 dada van velük)
febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is simába jár. Magukat kell megtöröljék szalvátával evés után, nem kapnak segítséget sem, amikor viszem haza csupa maszat.
febr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!