Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kislányom 3éves. Mitcsináljak...

Kislányom 3éves. Mitcsináljak vele hogy kicsit fogadjon szót legalabb ha ennyi mindent megteszünk érte?

Figyelt kérdés
Nagyon makacs és nemértem miért. Mindent megveszünk neki hordjuk plázaba nézelődni. Igaz én még csak 20 vagyok ezért eljárunk szórakozni párommal de ilyenkor van ki vigyázzon rá.Emígy aranyos kislany. Jar modelkedni ( persze hasónló korú gyerekek közé ). Imádjuk őt párommal.
2011. jan. 3. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem megvenni kéne neki mnidnet és nem modelkedni küldeni hanem játszani vele és nevelni.
2011. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
El van kényeztetve, de piszkosul. Nem kell egy háromévesnek plázázni, és nem kell mindent megvenni neki. Modellkedni sem kellene, mert így egy beképzelt kishisztismajom lesz. Gondolkozzatok józan ésszel, bár lehet 3 éve kellett volna! Remélem amúgy hogy kamu ez a kérdés.
2011. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát én is remélem,hogy csak kamu. Nem kell neki mindent meg venni,mert mit csinál majd ha felnő? Titeket pumpol majd,hogy adjatok pénzt és mindig elfogja várni,hogy más tartsa el.
2011. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu ? Egycsomó gyereket hordanak modelkedni. Persze csak így gyerekek közé. Emígy nagyon helyes kislány és szoktunk vele játszani is. Ilyen családi játékokat. Mindent megszeretnék neki adni.
2011. jan. 3. 18:12
 5/18 anonim válasza:
100%

Tény, eléggé elkényeztettétek. Azt hiszi, ő otthon a főnök, pedig nem. Nektek meg kell tanítanotok arra, hogy Te és a Párod parancsoltok, nem pedig ő. Egy kis szigor, de nem vasszigor. Csak érezze, hogy még is Ti vagyok a szülei, ti parancsoltok, és ez nem fordítva van.


Szerintem is túlzás három éves kislányt modellkedni vinni, de ha élvezi, akkor nincs beleszólásom.

2011. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"mindent megveszünk neki" ez a kulcsszó. Innenstől kezdve nincs min csodálkozni.

Mi kisvárosiak vagyunk, de ha elmegyünk angyvárosba igen bemegyünk a plázába , tudod miért?? nem vásárolgatni, meg a gyereket elhalmozni, hanem mozgólépcsőzni. És képzeld el baromira boldog érte. De ha valamit kap azt igazán értékeli.

egyébként egy 3 éves nem épp a szófogadásáról híres, de ti mindent megtesztek azzal, hogy elhalmozzátok és később se lesz szófogadó. Vannak határok és pont. Egy gyerek nem azt értékeli, hogy mi mindent kap meg. Ő még nem azt nézi hogy mit teszel meg érte meg mit nem. És ezt nem szófogadással fogja viszonozni. Ilyet te ezzel nem fogsz elérni. Viszont azt igen, hogy 18 éves korában már repülőgép leszállópályát kell megvennetek neki! :)

2011. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen családi játékokat."

Milyent?

Mert lehet csladi játék az is, ohgy anyáűnak és apnak tart divatbemuattót.

2011. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
csaladi tarsasjátékokat szoktunk jatszani ........
2011. jan. 3. 18:50
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen provokáló a kérdés. Eg 3 éves gyerek még nem családi társasjátékozik, és nem a plázába jár nézelődni.

Remélem mindenki visszafogja magát és nem lesz 20 oldal reagálás meg veszekedés egy ilyen kérdésre.

2011. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van egy gyanúm, h iszonyat nagy kamu!

de hogy pont egy ilyen átlátszó hülyeséget találjon ki valaki.... szánalom :P

2011. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!