Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hány éves volt a gyermek,...

Hány éves volt a gyermek, amikor megkapta tőled az első popsiraverést?

Figyelt kérdés
Vagy kézreverést esetleg pofont!? És mi volt az ezt kiváltó ok?
2011. febr. 14. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Kézre verés:

Kb 1,5 évesen, amikor a növények leveleit tépkedte, de 3 rácsapás után úgy döntött, ez a problémák megoldása és csapkodni kezdett, azóta nem csaptunk rá, és egy hét után ő is leszokott róla.

Elfenekelni eddig 2x, 3 évesen, mikor már napok óta úgy gondolta, hogy a problémáinak a legjobb közvetítési formája a hiszti, és semmi áron sem akart erről leszokni. No ezek sem voltak hosszú életűek, mert csak pár nap lett tőle nyugisabb, viszont azóta egy kicsit kevésbé mélyek a hisztik.

Most 4 éves.

2011. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Szülőnek szól a kérdés, én meg még gyerek vagyok, de sosem ütöttek meg, se kiskoromban, se a közelmúltban. A konfliktuskezelésnek ezer és egy egyéb módja van, javaslom, hogy ne verekedj, mert egyszer visszaüt. (Nem szó szerint.)
2011. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
18 éves a fiam, de soha nem ütöttem meg.Belegondoltál már, hogy mondjuk egy pofon milyen megalázó???Utálom az ilyen embereket...
2011. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
még nem kapott semmilyen ütést a kis testére. 2,5 éves lesz nemsoká a kislányom, és nem érzem hiányát, hogy eddig nem vertem, és ezután sem szándékozom, nagyon sok alternatív mód van, ahogy itt már írta valaki. mivel elég makacs, akaratos darab, olyan már volt jópárszor, hogy erős vágyat éreztem, hogy ráüssek, de mindig visszafogtam magam, voltaképpen nem gondolom, hogy arra való ő, hogy rajta éljem ki a tehetetlen dühömet és az állati ösztöneimet. inkább megpróbálom ember módjára kezelni őt, hogy embernek érezze magát ő is.
2011. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 éves volt a lányom mikor először és utoljára megütöttem - sajnos olyan pofonféle volt:((

A fiam 3. osztályos volt, neki is ez volt az első és utolsó, és szintén a fejre.

Tiszta hülye, ideggóc voltam mindkét esetben, és ma is utálom magam miatta. Remélem megbocsátották nekem, többször bocsánatot is kértem miatta.

2011. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 22 vagyok, és 18 évesen kaptam az utolsó verést anyámtól... azóta nem tartom vele a kapcsolatot
2011. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még gyerek vagyok, de nem emlékszem mikor kaptam az első popsiraverést. Pofonokat kaptam, de bárcsak inkább popsiraverések lettek volna a pofonok.
2011. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!