Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 4 éves kislány hová vigyem...

4 éves kislány hová vigyem mert viselkedési zavara van?

Figyelt kérdés
4 éves a lányom,itthon nagyon nagy a szája,de ha társoságban van,nem mert megszólalni.Oviba nem játszik a gyerekekkel,nem tud feloldódni.Itthon sem tudja magát lefoglalni.Tanitgatnám őt,de nem érdekli semmi,csak a hüleség.Hová forduljak??
2009. márc. 2. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
szerintem elsőlépésként nevelési tanácsadóhoz menjetek, ő majd felméri mennyire komoly a helyzet, lehet, hogy pszichológushoz is kell majd járni.
2009. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha úgy érzed, hogy szükséged van rá, elviheted nevelési tanácsadóba. Pszichológusok, pedagógusok vannak ott, megnézik a gyereket, tanácsokat tudnak adni. Ingyenes.

[link]

2009. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszotokat
2009. márc. 2. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
pszichológus.
2009. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehova, a gyereked teljesen normálisan, korának megfelelően viselkedik. Hagyd rá. Max. az ovónővel beszélj.

Mi az a hüleség ami érdekli? Pl.?

2009. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia.Itthon sem tudja lefoglalni magát.

Hiába szeretném tanitani pl rajzolni házikót stb nem érdekli,inkább ugrabugrál,szaladozik,nem figyel rám.

Összegyür mindent,és eldugja stb.Nem értem.DE VAN EGY JÓ HIREM,MOST az OVIBA 180 FOKOT FORDUILT!!!

JÁTSZIK,BESZÉLGET stb,.szerintem kicsit segitett az,hogy mondtuk neki igenis nyissa ki a száját az oviba,és játszon,mert nem lesznek barátai,ÉS LÁSS CSODÁT......:-)))))))))

2009. márc. 11. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!