Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » FONTOS! Mit lehet tenni egy...

FONTOS! Mit lehet tenni egy nagyszájú, beképzelt, feleselős, utálatos gyerekkel?

Figyelt kérdés
A kiscsaj 9 éves,játsza a felnőttet,felesel,káromkodik,hülyének néz mindenkit.Nem az én gyerekem,csak vigyázok rá,de már 1hónapja van az hogy teljesen kiidegel,mert szabály szerint egy kis "féreg",és úgy beszél velem mint egy kapcarongyal...de még az anyjával is.nem tudom hogyan próbálkozzak,hogy ez megváltozzon.minnél kedvesebb próbálok lenni,annál jobban próbál megalázni.
2011. máj. 30. 18:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
67%
ignorláld
2011. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
71%
Au-pair vagy v babysitter? Mindenesetre sz. ügy. Anyuka elvárja, h rendes legyél a gyerekkel, de nálam ár inkább a határozottság segít. Anyuci hibája ám, h ilyen a gyerek. Neked max túlélni kell a náluk töltött időt v lelépni tőlük.
2011. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Próbáltam...és sikerrel is jártam,tök jó volt,kedves aranyos,de jött megint valami "zizi" neki,és kezdődött előről az egész.Kicsit égő hogyha az uszoda aprajanagyja azt hallja hogy én egy idióta hülye p*csa vagyok,és mindezt egy 9 éves kislánytól....
2011. máj. 30. 18:36
 4/44 A kérdező kommentje:
Au-pair,és németországban.A fiú gyerekkel nincs semmi gond,ő teljesen rendben van
2011. máj. 30. 18:38
 5/44 anonim ***** válasza:
67%
Az anyuka csak úgy elnézi hogy így beszéljen a felnötekkel? Amúgy keményits be ha a szülöknek nem tetszik maradjanak 2-ben az idegbeteg gyerekkel.
2011. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Az anyuka is kivan bukva,eddig mindent rájuk hagyott.Ő most örül hogy én próbálom "megnevelni".De ezt nem lehet..néha úgy érzem hogy ennek a gyereknek se szive,se lelke.
2011. máj. 30. 19:05
 7/44 anonim ***** válasza:
73%
Tanácsold a szülöknek hogy nemjenek el a nevelési tanácsadóba ott is kell legyen hasonló intézmény, úgy nem fog menni hogy a szülök rád háritják a dolgot, a suliból még nem küldték dokihoz nem normális ha 9 évesen ennyire nem tudja magát moderálni.
2011. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
a suliban egy angyal,a tanárok kedvence
2011. máj. 30. 20:55
 9/44 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az ilyen gyerekekből lesznek a s9orozatgyilkos pichopaták amint lehet hagyd ott öketa szülök egyedül nézenek szenbe a saját neveletlen kölykükkel.
2011. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem próbálj vele türelmes maradni. Ha azt látja, hogy nem ér el az ilyen viselkedéssel semmit, lehet, hogy javul a helyzet, és még akár haverok is lehettek. Legyél türelmes és megértő.
2011. máj. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!