Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Rendőr tanuló vagyok és az...

Rendőr tanuló vagyok és az öcsém azzal szórakozik hogy fel hívja a mobil és vonalas tudakozókat be mondja a igazolványom számát és híres emberek számát kéri le és jó pénzért el adja a számot a iskolában. Hogyan szoktassam le erről a hülyeségéről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 23:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Anyai-atyai két maflás.


Mondd meg, hogy ha egyszer sz.rban lesz és szüksége lenne a segítségedre, akkor ne is próbáljon segítséget kérni.

2011. aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
84%

Van esze a srácnak.

Egyszer még strici lesz.

2011. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Még egy:

Ha az öcsikédet nem tudod helyretenni, akkor mit csinálsz, ha szalad feléd két nagy kanc...ny egy népi folklórhoz tartozó (szamurájkard) szerszámmal?

Csapd nyakon a kölköt és tedd helyre...

2011. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
jobb ötlet mint a pofozkodás meg a kissebb megbántása?
2011. aug. 31. 23:51
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Ülj le beszélgetni vele. Mondd meg neki, hogy ez nem szép dolog, és kérdezd meg, hogy neki hogy esne az ilyesmi. Hány éves az öcséd? Nem hiszem, hogy olyan kicsi lenne, hogy ne tudná felmérni a dolog súlyát.

2011. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Pedig igazuk van az előttem válaszolóknak!Liberális módszerrel csak rosszabb lesz minden.
2011. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom szóltál neki, felhívtad a figyelmét arra, hogy ez visszaélés. Ha a szép szóból nem ért, akkor mire számítasz?
2011. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

"Ülj le beszélgetni vele. Mondd meg neki, hogy ez nem szép dolog, és kérdezd meg, hogy neki hogy esne az ilyesmi."


Szerinted ezek után a homlokára csap, hogy bocsi tesókám, erre nem is gondoltam, sajnálom. Majd soha többet nem csinálja???

2011. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

23:50 Igazad van... Van érzéke hozzá a kölyöknek... xD


Válaszolónak: Milyen rendőr leszel, ha a saját ÖCSÉDET nem tudod helyre tenni? :)

Én is zsaru akartam lenni mióta az "eszemet tudom" de rájöttem hogy mostantól számítom az hogy az eszemet tudom, mert már nem akarok az lenni! Ismerem Pécsen az állomány negyedét kb. de bárcsak ne ismerném egyiket sem...


18/L

2011. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
az öcsém most megy gimnázium 10. osztályába de azt mondja hogy a osztálytársa kérte meg hogy a Bereczki Zoltán számát kérje le.
2011. szept. 1. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!