Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egy hetedikes mindig kötekszik...

Egy hetedikes mindig kötekszik. Nyolcadikos vagyok, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Erősködik,ütöget,rugdos.Behúzni nem akarok neki,mert felvételinél nem néz ki jól egy osztályfőnöki.Az osztály azon részével kötekszik,akik nem adnak kaját neki,pénzt cigire.A tanárnak hiába szólunk,kétszer szól neki és ennyi.Mit lehet csinálni vele?
2011. szept. 27. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fogjatok össze, és boncoljátok fel élve.
2011. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Le kell építeni egy fappáns dumával. Égesd le a barátai előtt.
2011. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A tanár is fél. Valakire rá mernek szólni, már oltári balhé van belőle. Akkor szólni kell az igazgatónak, vagy a szüleiteknek.
2011. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Felboncolni?Jó ötlet,csak aztán minket felboncolnak a cigány barátai.

Leégetni a barátai előtt?Semmi értelme,a barátai az a társaság,akiket minden évbe kegyelemből engedtek át a pótvizsgán.

Nem tudom,hogy hány éves,mert az is bukott már.

2011. szept. 27. 15:33
 5/17 anonim ***** válasza:

Jaaa,hogy ez a helyzet? Így tényleg nehéz.Akkor lehet,hogy tűrni kell, Még jó,hogy nyolcadikos vagy. ;)

Fogjatok össze,és ne adjatok neki semmit.

2011. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hehe, a leírásból én is cigányra tippeltem, vajon miért...

(Első vagyok)

2011. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ő maga nem cigány!

Fél tőle az osztály,azért adnak neki,minket azért piszkál,mert nem adunk neki semmit.

2011. szept. 27. 15:39
 8/17 anonim ***** válasza:
Sztem menjetek be többen egyenesen az igazgatóhoz
2011. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy azt kéne!
2011. szept. 27. 15:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, ha nem cigány akkor visszavontam. (A leírásból ítélve azok viselkednek így, felénk is...) Akkor azt mondom, mint a 15:39-es válaszoló, minél többen bemenni az igazgatóhoz, és kész tények elé állítani.
2011. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!