Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A férjemmel elváltunk és a...

A férjemmel elváltunk és a Fiam ezt maximálisan kihasználja. Ha szigorú vaygok Vele, az apjához akar menni ha próbálom emberi hangon kérni és a "lelkére hatni", számba sem vesz. Mit tegyek? 7 éves.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Határozottság és következetesség.
2009. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélned kel az apukával,hogy ö is ugyan azt az elvet vallja mint te a nevelésben mert különben baj leheta fiad magatartásával.Igaza van az elöttem szólónak.Következetesség.Azt semmi képpen ne hagyd hogy semmibe vegyen a fiad.

Nehéz,de muszály.

Esetleg kérhetsz tanácsot a családi neten.

Berakom neked a linket.

[link]

2009. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam én is de mivel a másik oldalról csak ezt kapja ezért nálam ennek teljesen ellenáll és ilyenkor még távolságot is tart és rideg velem.Korához képest nagyon okos minden téren és még az ovónőket is megdolgoztataj és komolyan gondolkozni kell ,hogy mit kiért csinál.Megpróbálja a felnőtteket manipulálni.Körmön font és kitartó.Ha kemény vagyok Vele ,teljesen elzárkózik tőlem.És a viselkedése is egyre rosszabb.Odáig fajultak a dolgok ,hogy lassan többet hazudik mint igazat mond és már lopott is.Szerencsére ezt nálam nem csinálja meg ,csak a túl szigorú apjánál(szerintem "tüntetésként").Szóval a kiövetkezetesség nem jó Nála.
2009. ápr. 28. 14:32
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak köszönöm a linket!Már próbáltuk a nevelési tanácsadót is ,de a dr-nő szerint rendben van.A volt férjem pedig finoman szólva is egy barom és teljesem különbözik a nevelésünk.Neki abból áll ,hogy napi 12 fajta!!!! vitaminnal megtömi és akkor ő a szuper apa,nekem pedig abból ,hogy pl. ha ismerőssel találkozunk rászólok,hogy köszönjön,ha éppen befejeztem a takarítást,elvárom ,hogy nem mászkáljon 20X-be cipőben,stb...
2009. ápr. 28. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
menjetek el nevelési tanácsadóba pszichológushoz! a fiad dühös rátok,magára is,ha nem sikerül feldolgoznia a válásotokat érzelmi fejlődésében komoly gondok lesznek!
2009. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
most olvasom,hogy nevelési tanácsadó szerint rendben?! ez furcsa. akkor tovább kell menni: Heim Pál vagy magánpszichológus! (gyermekpszichológus). ne hagyd annyiban,hisz nincs rendben,te is látod! vissza kell menni és megmondani,hogy segítségre van szükségetek,hisz már lop is a kisfiad! most még csak az apjánál,később másnál,máshol is.
2009. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az unokahugomnál is ez a helyzet és ö járta meg mert 16 évesen ott tartunk hogy azon tanakodnak az orvosok

lehet skrizoféniás, és többször volt már öngyilkos is. Nem tudni mi lesz vele és ez az apjának köszönhetö.

2009. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!