Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista dietaban lehet hasznal...

Autista dietaban lehet hasznalni szoja tejet vagy kakao port?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 19:51
 1/5 A kérdező kommentje:
2 eves 10 honapos kisfiamnal elkezdtuk a kazein es gluten mentes dietat. A tejrol konnyu volt lemondani de a glutennel tobb gond van. Aki alkalmazza ezt a fajta dietat, tudna nekem irni! Nagyon koszonom
2012. jan. 27. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de volt vérvételetek hogy erre allergiás? Mi most járunk vizsgálatokra, autizmus gyanúja miatt. Ha megosztanád velem, mi ennek a menete, nagyon megköszönném.

2012. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi 2 hete voltunk pszichologiai vizsgalaton, nem mondtak ki, hogy autista a kisfiam de celoztak ra. Nem volt meg mas vizsgalat de etelintolerancia tesztet mindenfelekeppen csinaltatunk. Nehany napja lattam egy riportot, a Heim Pal korhaz neurologia osztajan van autista rendeles.

[link]

2012. jan. 27. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Kazein tutira nincs a szójatejben. Onnan tudom, hogy a kisfiam allergiás rá és szójatejet ihat. Most ahogy olvasom, glutén sincs benne.

A kakaóporból a Nesquik-ben nyomokban lehet tejpor, viszont a Bedeco-ban nincs! Úgy látom glutént egyik sem tartalmaz.

Tejmentes diétában tudok segíteni, ha szeretnéd.

De reméljük jön valaki hozzáértő is :)

2012. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, minden segitseget elfogadunk. Tegnap kiprobaltuk a szoja tejet, persze csak kis mennyisegben. Nem lett tole nyugtalan, az alvassal sem volt gond. :)
2012. jan. 29. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!