Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennél ha gyanítanád,...

Mit tennél ha gyanítanád, hogy a gyereked tett fel itt egy kérdést?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan mintha ő tette volna fel. Az én fiam is 13 éves, és táncol, és még a stílusa is hasonló, és lehet, hogy tényleg elhanyagoltuk egy picit. Ezt nagyon sajnálom, de már próbálok kevesebbet dolgozni és többet törődni vele.

Nem merem tőle megkérdezni, egyszerűen félek a választól.

Kétségbe vagyok esve.

Írtátok páran, hogy el kéne neki egy atyai nyakleves, de bántani semmi képen nem szeretném, ha kiderülne, hogy tényleg az ő kérdése.


2009. jún. 8. 23:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

Ajjaj, hallod, nagy bajban vagy.

A fiad beírásaiból látszik, hogy nagyon intelligens, így valószínű, hogy tényleg a szülői törődés hiányzik neki.

Szerintem ne mondd el neki, hogy olvastad amit írt (bár így elég nehéz megbizonyosodni róla, hogy tényleg ő volt).

Inkább nézd meg az "előzmények" mappában, hátha benne van.


Tényleg próbáljatok közös programokat csinálni, hogy érezze, hogy fontos vagy neki. Ne hagyj sok szabadidőt neki, hogy ilyesmin gondolkodjon.

2009. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Én biztos, hogy feltennék neki egy keresztkérdést, aminek a válaszából biztosan kiderülne, hogy ő-e az?
2009. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Ennek a kölyöknek korához képest kivételes verbális képességei vannak; úgy fogalmaz, mint egy magasabban iskolázott felnőtt. minden stimmel? családon belül is ilyen a szóhasználata? gazdag családi háttér? lányok iránti érdeklődés teljes hiánya..?
2009. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

Hát a bántással nem mennél semmire...

Én elbeszélgetnék vele. Ha tényleg ő az, akkor bizony tényleg így gondolja, így meg kell barátkoznod a gondolattal... És nem tudsz mást tenni, mint elfogadni.

Sajnállak és őt is, mert ez a világ nem neki kedvez.

2009. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%

Ebbe bele kell törődni.

Egyszer eljön az az idő, hogy érettnek érzi magát a szexre. Csak van akinek korábban és van aki később kezdi a szexuális életet.

Nem valószínű, hogy el fogja mondani neked, hogy ő már nem szűz, mert elég gáz lenne. Én sem mondanám meg anyukámnak, pedig nagyon jó kapcsolatban vagyunk. A szex téma olyan, amit a gyerek sosem a szüleivel beszél meg, hanem a barátaival.

Az is lehet, hogy csak ki akarja próbálni, hogy milyen érzés amikor gumi van a péniszén.

De inkább örülj, hogy használni akar gumit.

Még mindig jobb, mint ha gumi nélkül szeretkezne.

2009. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Az előzmények mappába megnézni halott ötlet.

Eleve nem szoktam a gépéhez nyúlni, feltűnne neki ha most igen.

Sokkal többet fogok vele foglalkozni, közös programok.

De egy ilyen keresztkérdés tippre tényleg szükségem lenne. Egyszerűen leblokkolt az agyam, és semmi se jut eszembe hogy hogyan deríthetném ki hogy tényleg ő e az.

Természetesen minden stimmel ami a linken belül szerepel, ezért is félek nagyon.

Az utolsó meg sztem nem olvasta rendesen végig az egészet különben nem írna ilyet.

2009. jún. 8. 23:44
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem rá kell kérdezned nyíltan. Ha nem ő írta akkor is törődj vele többet, legyen ez egy jel. De ha ő írta akkor 100%ban mellette kell állnod. Nem ártana, ha előbb tisztáznád magadban el tudod-e ezt fogadni. Kérdezz rá, hogy ismeri-e ezt az oldalt és írt-e ki kérdést. Esetleg tegyél megjegyzéseket. Mondd el neki, hogy nem probléma és belátod hibáztál és támogatod. Ha nem is mond igent csak tudasd vele, hogy nem ítéled el szereted aztán hagyd magára kicsit.
2009. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Sztem ne trükközz keresztkérdésekkel, ne fuss fölösleges köröket. kérdezz rá kíméletes hangnemben, hogy állnak a dolgai ilyen téren. sztem nem fog neked hazudozni. ez a fiú nagyon öntudatosnak tűnik, akinek már ennyi idősen elvei vannak.
2009. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ne arra koncentrálj, hogy ő kérdezett-e.

Ha gyanítod, hogy igen, akkor nem erre a kérdésre akarsz választ kapni.

Szerintem ha gyanítod, hogy ő lehetett, akkor arra kérdezz rá, amire valóban választ szeretnél kapni. Le kell ülnöd vele egy őszinte beszélgetésre. Biztosítanod kell előre arról, hogy mindent megértesz, nem akadsz ki, akármi is legyen a válasza. De gondold is komolyan!

2009. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
Hol lehet olvasni a kérdést??
2009. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!