Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak hat éves fiammal...

Mit csináljak hat éves fiammal? Iszonyú amit művel, ordít velem, nem fogad szót. Valami tanács?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 14:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
39%
Neveld meg!!!
2009. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
42%
Egyetértek. Nevelés kérdése. Pár seggre verés nem ártana neki.
2009. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nagyon hasznos volt!!!
2009. jún. 17. 14:57
 4/34 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyunk,de egyre rosszabb a helyzet és én már kivagyok egyedül két gyerekkel,párom külföldön dolgozik,7hetente jár haza.
2009. jún. 17. 14:58
 5/34 A kérdező kommentje:
Büntetésből a mesét is meg szoktam vonni tőle,szóval akármit gondoltok következetes vagyok,nem engedek,mert egy ilyen dühkitörés után úgy csinál mintha mi sem történt volna,de nem engedek.
2009. jún. 17. 15:01
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Biztos az apa"hiány" okozza! Olyan dolgot találj ki, vonj meg tőle, ami nagyon fontos neki! Gondolom oviba jár!? Esetleg az óvónőktől is kérhetsz tanácsot. Ha az apuka itthon van foglalkozik vele eleget? Olyan fiús dolgokat csinálnak együtt? Ő is elbeszélgethetne vele, 6 évesen már nagy fiú! Tapasztalatom szerint akkor rosszak, ha unatkoznak!

3 fiú anyukája

2009. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Biztos az apahiány,mert most durvult el,amikor utoljára elment/2hete/,meg lehet a kistesó is szerepet játszik benne/8hós/,biztos,hogy unatkozik,már nyári szünet van 3hete,na meg mesét már két napja nem néz,azt nagyon szereti és igen apa sokat szokott vele foglalkozni.
2009. jún. 17. 15:16
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hiányzik a megszokott napi rituálé, amit az ovi adott. Esetleg vezess be otthon ilyeneket, hogy érezze a "korlátokat". Próbálj vele leülni játszani, csak kettesben, hogy megértse te is jó fej vagy, mint apa! Tudom nem könnyű, megértelek! Az én férjem is rengeteget dolgozik. Esténként ölelgesd meg lefekvéskor, sokat beszélgessetek! Lehet ezeket te is megcsinálod, de ennyit tudok segíteni. Az én fiamnak is vannak rossz korszakai (5ésfél), de 2-3 hét és elmúlik. (utánna jön a következő:-))
2009. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,igen ezeket megcsináljuk,remélem hamarosan változni fog valami.
2009. jún. 17. 15:39
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy a kis tesó is közre játszik meg az apa hiány is. Így próbálja magára vonni a figyelmet. Ha azt látja hogy mérges vagy máris elért valamit. Az én fiam már 10 éves és nekünk is volt jó néhány zűrös időszakunk. Sokat beszélgetünk és fontos hogy mindig végig kell hallgatni. Néha kell a büntetés és utána meg kell beszélni hogy tudja e hogy miért volt büntetés.
2009. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!