Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan reagálnál ha viszont...

Hogyan reagálnál ha viszont látnád a saját fiad azon a bizonyos videón, ahol egy Nagymagyarországos pulcsiban lévő lányt többen is megaláznak, pofoznak, és mindeközben a fiad csak ott áll mellette és röhög?

Figyelt kérdés
Én nem ismerem személyesen, csak belegondoltam, hogyha az apja lennék biztos, hogy először kapna két pofont, aztán elbeszélgetnék vele a társadalmi normákról, értékrendről és erkölcsről.
2009. jún. 18. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

nagyon elkeserednék :(


kizárt dolognak tartom, nem így nevelném...

2009. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem akkor már késő ilyenekről beszélgetni. Nevelni már a kezdetektől kell, példát mutatni is. Szóval, ha az én fiam lenne, valószinűleg én rontottam el, igy fel sem tűnne sajnos :( csak másoknak...
2009. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Remélem érthető, hogy melyik videóról, és fiúról van szó.

Ha nem, tudok linket adni, de szerintem azt a hozzászólásomat amibe benne lenne, innen törölnék. :)

2009. jún. 18. 21:52
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem láttam még ezt a videót, de ha az én fiam ilyen lenne, akkor komolyan magamba néznék, és elgondolkodnék azon hogy hol rontottam el... Szerintem akkor sem késő beszélni a fejével, de igaza van annak aki azt írta, hogy az ilyen gyerekek szülei észre sem veszik, hogy ez nem normális dolog. Biztos hogy borzalmasan csalódott lennék, és nehezemre esne a fiammal egy levegőt szívni jó darabig. Persze a fiam akkor is a fiam marad, de....
2009. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem láttam még azt a videót, de szörnyű ... Nekem is van fiam, igaz még 6,5 éves, de már tudja, hogy lányt semmilyen körölmény között nem verhet meg, és védeni kell őket, ha bajban vannak. Ez van ugyanis már az oviba is, a verekedés, az erőszak sajnos.

Nagymagyarországról meg már sokat beszéltünk neki, és még fogunk is, úgyhogy ebben a szellemben nevelkedik, és így kellene minden fiatalt. Nem szabad elfelejteni!!!!

2009. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
én nem láttam nem is tudom melyik videóról van szó!peteszed nekem? nem fogják kitörölni szerintem mert általában inkább a kérdést nézik meg
2009. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Erről a videóról van szó:

[link]

2009. jún. 23. 14:10
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Hú ez nem semmi! Már egy rakás adat, cím, fényképpel, megvan ezekről a ......-ról a kurucz.info-n!
2009. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
ez borzasztó!!!!!a képen lévő nem lány???én lánynak látom akit megvertek.
2009. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

17:45

TANULJ MEG OLVASNI!!!!

És ha az meg van, akkor a szövegértéssel lesznek bajok. :D

2009. jún. 23. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!