Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek ciki? (többi lent)

Szerintetek ciki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hatodikos vagyok Általános iskolás.

Ma hazafelé suliból (gyalog, természetesen így megy ez faluhelyen) egyik kis harmadikos egyszer csak elkezdte mondogatni haveromra hogy hülye k***ög.

Mikor ő hazament velem is elkezdte. B*zizott, homározott stb.

Én kicsit bevártam (mert ugye volt köztünk egy jó 10 méter)

és belöktem az árokba hogy szépen fejezzem ki magam.

Elkezdett any*zni, mondom neki hagyja abba mert rossz vége lesz.

mentem tovább ő elkezdett kövekkel dobálni.

Folyamatosan közelített és egyszer csak nyakba köpött a kis p*cs.

Itt betelt a cérna elszakadt a pohár.

Ja és plusz azt mondta hogy any*d hogy tudott ekkora sz*rt szülni.

Meg sem néztem hol van, visszakézből akkorát kapott ököllel, hogy 1. elkezdett bőgni torka szakadtából 2. "enyhén" neki ment egy fának.

Azután otthagytam, hazafelé még találkoztam muterjával elmondtam neki hogy valamit csináljon a gyerekkel mert ha felmegy fölső tagozatba napi 20x verik meg.

Na kábé ennyi.

Szerintetek ez ciki nekem? (hogy kissebbet "vertem")



2012. máj. 11. 16:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
87%

nem ciki, legalápp nem vagy egy lúzer, király vagy, hogy meg tudod védeni magad!

A kisebb lehet mérhetetlenül szemtelen! Jól tetted!

2012. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

szerintem sem ciki. Te próbáltál szép szóval először... nem ment, akkor meg mit várt?

Jól tetted. Ha már otthon nem rakják helyre (hogy 3.-os létére ilyen szépen beszél már)..

2012. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jól tetted! Nem ciki! Lehe hogy sokan (harmadikosok egy része, akiket eddig ez a gyerek egrecélozgatott) most örülnek egy kicsit, hogy megtetted helyettük.
2012. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
nem ciki, megerdemelte.ha van egy kis esze tanul belole, de ahogy ezt a fajtat ismerem ezek olyan holt butak hogy legkozelebb is probalja majd az erejet fitogtatni massal.
2012. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja, és azt elfelejtettem írni, hogy a legjobb barátom unokatestvére :P
2012. máj. 11. 16:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, jól tetted,attól hogy kisebb nem lehet mindent eltűrni tőle. Talán tanul belőle .
2012. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kitalálod Kétbetűből válasza:
100%

"Itt betelt a cérna elszakadt a pohár."

:DDDD

2012. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Valakinek meg kellett nevelnie a kis g*rényt, ha már az anyja nem tudta.
2012. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Jól sejtem, hogy kisebbségi a kis takony...?

Ez esetben azt tanácsolom Neked és a haverodnak, hogy tegyetek úgy, mintha nem is hallanátok meg, amit pofázik a kis gyökérfajzat! Menjetek tovább, beszélgessetek, látványosan nem foglalkozzatok vele! Nehogy már egy kis 3.-os sz*rdarab megfélemlítsen Titeket!

Ha nagyon durva a helyzet, akkor kérd meg a szüleidet vagy egy nagyobb darab férfi rokont, hogy jöjjön elétek a sulihoz.


27/L

2012. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én nem így fogalmaznék , hogy "ciki" , de mindenképpen meg kellett tanulnia a kisgyereknek , hogy nagyobbat nem bántunk.

Ha legközelebb anyázik akkor hagyd figyelmenkívül. (ez idegesítőbb mint az , ha visszaszólsz)

Egyébként beszélhetnél az anyjával , de ne számíts semmi jóra , tudod hogy van ez. Anyuci pici szemefénye...

2012. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!