Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Normális vagyok? ( bővebben lent)

Normális vagyok? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy nagyon bunkó csaj elvette a barátnőmet (9 éve vagyunk a legjobb barátnők ) és a mult nyáron (2008)

találkoztak mivel ez a csaj anyám legjobb barátnőjének a lánya és még régebben én is jol elvoltam vele scak egy idő után átvettem a személyiségének néhány darabját pl olyan bunkó voltam mindenkihez anyát nagyon lenéztem uy beszéltem vele mint a kutyával .!! és aztán tanultam a saját káromon !!és mostanában mégjobban összevezsünk és minidg azért mert a barátnőm nem jön hozzám csak szilviához meg stb......!

És mostanában ugy érzem hogy megaakarom ölni az a csajt aki elvette és tönkre tette az életem mert más oylan barátnőm nincs mint anett !!!!!!!!! nem tudok snekinek elmondani oylan dolgokat amit anettnek igen !!!!!!!!!!!! és normális vagyok emiatt ?? ( amúgy 13 éves lány vagyk )


2009. júl. 2. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annak az Anettnek fontosabb volt a szilvi, akkor hagyd, nem érdemli meg, hogy a barátnőd legyen szerintem. Találsz nála biztos kedvesebb és együttérzőbb barátnőt, akinek minden titkod elmesélheted, úgy hogy közben nem ver át.
2009. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van az előttem szólónak.
2009. júl. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Bocsi, de az mit jelent hogy a barátnődet?:)) Úgy érted a tiéd, te rendelkezel vele?:) Ne sértődj meg a kioktatásért, de ez(ek) nem igazi barátság(ok), bármely régóta tartanak. Ha valaki azért megy át hozzád, mert te is átmentél hozzá, és ezért megteszi, ez bizony érdek, és vica versa, ha te azért mész át Anetthoz, mert ő is ott volt nálad, és úgy illik, ez is érdek. És egyébként mit gondolsz, Anettet érdekelte az a sok dolog amit csak neki mondhattál el?

Szóval fel a fejjel, nem vesztél össze senkivel akinek fontos vagy:)

2009. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 13 éves vagyok és pontosan ilyen a gondolkodásom ! Ez normális teljesen ,tényleg szar ,hogy te szeretted barátként ő meg így viszonozza! Am. van vmi elérhetőséged msn e-mail stb?
2009. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen van

mobilszámom majd megadom irj privi levelet nekem és megbeszéljük

a szathmari_krisztina@citromail.hu címre irj levelet és az elérhetőségiem megbezséljük

2009. júl. 9. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet h sokáig voltatotk legjobb bnők,de nézz szembe a tényekkel: szerinted legjobb az,aki egyik napról a másikra le se sz@r? hidd el nem érdemli meg a társaságod,velem ugyanez volt/van.
2009. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, engem is lecseréltek, 8 éve voltam legjobb barátnőm egy csak aztán 8.ba idejött egy másik és szó szerint lecserét. Még a szülinapi ajándékát is visszaadta amit tőlem kapott fél éve.
2009. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!