Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hol lehet venni lovas válltásk...

Hol lehet venni lovas válltáskát amit iskolába lehetne hordani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik városban vagy úgy egyáltalán hol laksz,de bemész egy táskaboltba,vagy körülnézhetsz tescoba vagy ilyen helyeken.Egyébként egy tanács:mivel most írtad ki a kérdést feltételezem a hamarjövőben indulsz vásárolni,ezért mondom h:augusztus vége közepe felé sokkal nagyobb éss több a választék mindenből,azért én is akkor szoktam bevásárolni.
2009. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el a gyereket is ha neki veszel, mert ha a teckós nem bírja az iskolát legalább te megpróbáltad és a gyerek nem fog mindenféle menő táskáért nyaggatni. Személyszerint magam varrnék hímeznék mintát egyszerű táskára. Jó kis vasalhatós matricák is kaphatóak méter-,rövidárú boltban.
2009. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
boltban ! ^__^
2010. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem boltban nem nagyon találsz, max. ha elmész egy lovasboltba,d e ott is csak egy fajtát szoktak árulni, Decathlonba pedig csak lófej mintásat, ami gondolom nem elégíti ki a vágyakat :) Szerintem jó ötlet lehet a neten körülnézni, ahol nem csak táskát, de hozzáillő tolltartót meg kiegészítőket is találsz. Néhány ötlet:

[link]

[link]

[link]

Vagy, ha egyedit akarsz, mint én, készíthetsz is egyet magad, vagy egy varrónő, például ilyesmit:

[link]

Nekem a nagymamám varrt fekete bársonyból egy tornazsákot, rá pedig piros anyagból vágtunk ki lófejet, másik oldalra patkót és fölé betűket a nevemmel, és madzagot fűztem bele. Egyszerű, könnyű, egyedi és szép. Sok sikert, remélem segítettem! :)

puszi, Lana

2010. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!