Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ti is sírva fakadva jöttök el...

Ti is sírva fakadva jöttök el a védőnőtől mert a gyermeketek produkálja magát és kezelhetetlen nem fogad szót?

Figyelt kérdés
És nem tehettek semmit, mert a gyerek tudja hogy ha idegen helyen vagyunk akármit csinálhat nem szólhatok rá hangosabban, mert én lennék a világon a legrosszabb anya.3 éves fiú gyerekről van szó.

2012. aug. 13. 15:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Amikor én viszem én is ordítok és fura módon abba hagyja,mert tudja ki a hangosabb.Persze a védőnő totál hülyének néz.
2012. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ki szerint lennél a világ legrosszabb anyja?


A nézőközönség szerint? És? Ne érdekeljen!

2012. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam vele foglalkozni, ha hisztizik. Már megszoktam, mert 6 hónapos kora óta ordít a tanácsadáson, és a státuszokon. Én szólok neki 1x, ha nem használ hagyom. Ismerem már őt, tudom hogy ha 100x mondom se hatja meg. Hagyom had hisztizzen, én is láttam már hisztiző gyereket, tehát nem az enyém az egyetlen. Engem nem kavar fel különösebben. Az meg főleg nem érdekelt soha, hogy más mit gondol.
2012. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%

Első!

Én is annak néznélek...

Kérdező! rendszabályozd a gyereked nyugodtan, mert ezt használja ki, de ne ordíts vele, és üsd (Ahogy otthon se gondolom), csak mondd meg ha most nem viselkedik, akkor(..nem nézheti a kedvenc meséjét, nem játszhat a kedvenc kisautójával stb.)

2012. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként pedig egy gyereket azért valamennyire irányítani kell, nem ráhagyni "h nem foglalkozom ezzel"....Hát szépen i néznék ki, ha azért "égnék" tanácsadáson , mert hisztizik. Hát azért vagyok az anyja, h tudjak rá hatni! Front van ma, lányok, vagy mi van?:)
2012. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem idegen helyen is tudni kellene már, hol a határ. Így persze, rászólok idegen helyen is. Mondjuk én elértem, hogy nem kell üvöltenem, kiabálnom, ért a szép szóból.

Még soha nem jöttem el szégyenkezve a védőnőtől.

Szerintem akkor nézne rám rosszul a védőnő, ha nem tudnám megfegyelmezni, és rosszat csinálna, én meg engedném.

Nem akkor, ha rászólok, hogy ezt ne...

2012. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek olyan a gyereke előttem válaszoló, hogyha azt mondod neki hogyha nem hagyja abba nem játszhat a játékával!!! HIába!! Süket! Nem hall! Nem érdekli, és a játéka sem amivel ha nem hagyja abba nem játszhat!

Én tudom miről beszél a kérdező, és még mielőtt megköveznétek, és szintúgy engem is közlöm két gyerekem van, mindkét gyerek egyforma módon nevelve, és az egyik nagyon jó volt kezdetek óta is, a kisfiam megy egy kis haramia. Ez a gyerkőcök habitusa, van aki el van magában, nem hisztizik jól viselkedik, szinte kis puding, a másik meg toporzékol, és földhözvágja magát. Nem lehet mit tenni! Csak kivárni a dackorszak végét!

Kitartás!

2012. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

nem az előttem, a kettővel előttem írónak szólt ..

bocsi...majdnem egyszerre írtunk :)

2012. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is megőrül ha a védőnőhöz megyünk.

Biztos, h ott más a levegő...


Eszemben sincs ráhagyni, nem igazán érdekel, h ki mit gondol, igenis rászólok, sőt állítottam már ki is, futkároztak össze-vissza, majdnem feldöntött egy kislányt, előtte szóltam, h próbáljon meg emberi módon viselkedni, nem volt foganatja, leültettem magam mellé, h most 3 perc bünti mellettem.


Micsoda körmondatot írtam:)ez már a gyesbetegség jele:)))


Szóval szólj rá, ne hagyd, h elfajuljanak a dolgok, én ugyan nem bőgnék, igyekeznék inkább gátat vetni a rosszaságnak.Az elején kell leállítani őket, ha már belelendültek a csintalanságba, senki nem tud rájuk hatni.

Ilyenkor jön, h süket a gyerek stb.

És a gyereked rosszul tudja, idegen helyen is viselkednie kell, és szót kell fogadnia.

2012. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A védőnő úgy írt be minket hogy nem hajlandó együtt működni vele a fiam. Ezzel mehetünk vissza legközelebb is. De akkor sem fogja hagyni hogy vérnyomást mérjenek nála.Nagyon ingerlékeny mostanában a fiam. Semmire nem volt hajlandó felfigyelt rá ha hirtelen kérdezett tőle valamit de semmit nem volt hajlandó mondani sem csak hogy nem és ha megpróbáltuk rá tenni a vérnyomás mérőt csak megfogtam a kezét és rántotta el és az volt a válasz nem hagy békén.....mások előtt sem mond semmit sokan hiszik nem is tud beszélni pedig itthon elég sokat mond de mások előtt nem.
2012. aug. 13. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!