Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Veletek történt már meg...

Veletek történt már meg hasonló? Infó és kép alúl.

Figyelt kérdés

A hugom nálunk volt tegnap és a gyerekre hiába szólt sokszor, beállította a sarokba de ugyanúgy rosszalkodott és hisztizett. Végül ez lett az eredménye, és utána olyan lett a gyermek, mint akit kicseréltek. Persze sírt párr percig, de utána nem folytatta amit addig csinált.


Szóval a kép: [link]


Sajnos nekünk még nincsen babánk (bár nagyon szeretnénk) de másnál is csak ez állítja le a gyermeket?


2012. aug. 23. 11:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nem értem... ezt a gyerek csinálta magának? Ez egy karmolás?
2012. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%

Ki vágott rá ekkorát?

Nem, aki normálisan neveli kicsi korától a gyereket az nem tesz ilyet. Ez nem egy nevelési módszer hanem a szülő frusztrációjának a legrosszabb levezetése...

2012. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
A hugom csapott oda mint ezt már írtam, ugyanis semmi más nem használt sajnos.
2012. aug. 23. 11:47
 4/41 anonim ***** válasza:
74%
Ezért csak lenézni megvetni tudom az embert, hogy így rácsap a gyerekre, hogy a tenyere lenyomata ott marad!
2012. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell ahhoz olyan nagyot odacsapni hogy nyoma legyen, és ha ez nem mindennapos akkor nem is lesz lelki sérült a gyerek. Igen, nálunk is volt már hogy csak ez használt. Lehet lepontozni, de egyik anya idegei sincsenek kötélből.

Én is kaptam gyerekkoromban, néha, és normális ember lett belőlem, és nagyon szeretem a szüleimet. Nem agyonverte, csak ráhúzott a fenekére egyet. Mit kell ezen cirkuszolni meg fényképezgetni?

2012. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%
A ki lenézi a másikat, nézzen előbb magára. Biztos hogy ő sem tökéletes. És javaslom gondoljon majd erre amikor majd ő csap először ilyet a gyerekére. 1000 szülőből 1 ha van aki nem csap oda legalább egyszer, csak esetleg nem vallja be.
2012. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Már vagy másfél óráig szólongatta a csapás előtt eredménytelenül.
2012. aug. 23. 11:59
 8/41 anonim ***** válasza:
57%

Azt nem írtad hogy odacsapott, azért kérdeztem mert nem volt egyértelmű...

Hát nem semmi. Én így soha nem tudnám bántani a gyerekemet.

2012. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%
Sok minden előfordul, hisztis gyerek is, odacsapás is, de ki az az aberrált, aki ezt lefényképezi????
2012. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

8-as!

Hány éves a gyereked?

2012. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!