Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért kell ilyeneket mondani?

Miért kell ilyeneket mondani?

Figyelt kérdés
Húgom 3 hónapos, amióta megszületett hasfájós szegény, sokat sír ez miatt. Anyu és én is kb. 3-4 órát alszunk, próbálunk neki segíteni, pl. simogatjuk a hasát ha kell egész éjjel. Valamelyik nap jöttem haza, hallom hogy 2 szomszéd arról beszélget a fölöttem levő szinten kint a lépcsőházban, hogy már nem bírják elviselni az örökös sírást, ki vannak készülve, el kéne költöznünk innen, és jobb lett volna a húgom meg sem születik, mert biztos azért ilyen sírós mert életképtelen, rehabos baba. :(
2012. aug. 25. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Azért mert bankó tirpákok a szomszédaitok.

tuti nem bírtam volna ki,hogy be ne szóljak nekik.

Biztosan nem volt egyiknek sem gyereke és nem tudják milyen az.Na ezért útálom sokszor az embereket.

30hkm

2012. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

Hát figyelj.

Gondolom több éve élnek ott. Erre a szomszédukban születik egy kisbaba, aki minden éjjel felkelti őket. Viszont ez ellen nem tudnak mit tenni, mert hát panellakás. Azt meg nem mondhatják, hogy vigyétek el a gyereket.

Én megértem őket, ti vállaltatok babát, de ők isszák a levét ...

2012. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

1.vagyok.

De ez akkor sem megoldás.Hogy lehet egy picike babára ilyet mondani?????:O

2012. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

A szomszédnak lenne megoldás a költözés, ha annyira zavarja a gyereksírás. Lesz még gondjuk, gondolom, az évek során majd. Fut a gyerek, kiabál a gyerek, stb.

A soklakásos házak már csak ilyenek. Kívánok a szomszédoknak egy szuper nem ma barnult családot a közelükben!

2012. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Ilyenek az emberek sajnos, jobb ha szokod... :(
2012. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Az igen!:S És te ezt meg tudtad állni szó nélkül? Minden elismerésem!:)


1. Aki panelba költözik az számoljon azzal, hogy ott mindenki éli az életét és senki sem fog hozzájuk igazodni csak azért, mert nekik nem tetszik valami. Én folyamatosan hallgatom, ahogy a szomszédok reggeltől estig sikongatva szexelnek...szívesebben hallgatnék gyereksírást.:S Én születésem óta panelban lakom, a párom viszont most először. Ő olyanokat is meghall, amiket én véletlenül sem, néha nagyon kell koncentrálnom, hogy én is meghalljam.:)


2. Ha nem tud aludni a gyereksírástól, vegyen füldugót! A gyógyszertárban 90 Ft, én még lehet az árát is a kezébe nyomtam volna!:P


3. Neki van problémája és ti költözzetek? Ennyi erővel bárki fog oda költözni és nem lábujjhegyen járnak akkor ők is költözzenek? Jó hogy nem már kiürítik az összes lakást miattuk. Költözzön egy tanyára, ahol kilométerekre nincs egy ember sem, ott majd tud aludni...


Nem tudom felfogni hogy mondhat ilyet valaki egy ártatlan kisbabáról!:(

2012. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha hasfájós a baba, próbáljátok meg a kicsi térdét a hasához nyomni, többször körözve. Nagyokat fog pukizni, s jobban lesz. Nálunk bevált.


Vegyetek egy hordozó kendőt, kössétek a picit magatokra, s úgy járkáljatok a sír, megnyugszik a szívdobogástól s boldog lesz.


S ne foglalkozzatok a köcsög szomszédokkal, hátra van még a dackorszak is! :) Akkor még jobban fognak szenvedni.

2012. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Próbáljátok meg jóval hosszabb ideig böfiztetni, mint szoktátok. Vsz. sok levegőt nyel szopás, evés közben. Unokámnál bevált a módszer. A szomszédokkal ne foglalkozz, okosan tetted, hogy szó nélkül hagytad. Ismered a mondást:ne vitázz hülyékkel, mert legyőznek a rutinjukkal - vagy valami hasonló. Szomszédunkban is sírós baba volt, én inkább a szülőket sajnáltam, mert láttam, milyen kimerültek voltak pár hét után.
2012. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Hú, komolyan mondom, még rendesen nekem rosszul esett, amit a szomszédotok mondott! Hogy lehet ilyet mondani?? Igaza van annak, aki azt írta, hogy költözzön egy tanyára.. Alpári bunkó.. Egy ilyen picinek vannak szükségletei, és nyilván Nektek sem öröm, hogy szenved szegény..

De nehogy már még a szomszédot pártoljuk!

Mondanám, ne foglalkozz vele, de engem is nagyon bosszantana, még így is..

2012. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

15:11 vagyok: És mi az, hogy "ti vállaltátok a babát, ők isszák a levét.."????

Majd biztos a szomszédot fogom megkérdezni, hogy mit szólna hozzá, hogy gyereket szeretnénk, nem??!!

Atya Ég, milyen emberek vannak!!??

Áá, inkább nem is mondok semmit!


Viszont a tornáztatás az tényleg jó ötlet, mi is sok szelet hajtottunk ki ezzel a módszerrel a babánkból. Meg a dédi mama mondta, hogy próbáljuk a bal kezét és a jobb térdét összeérinteni (persze óvatosan, ameddig engedi) meg fordítva, és az is nagyon jó volt!


Szóval fel a fejjel! Bunkókkal meg nincs mire menni, bár tudom, hogy ez nagyon idegesítő..:-(

2012. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!