Szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
A kislányom 1,5 napja 5 másodpercre sem hagy nyugton.Egyedül nevelem,a párom külföldön dolgozik nagyon ritkán van itthon.Eddig is éreztem a kötődését,de nem ennyire.11 hónapos múlt,jön utánam mindenhova,sír ha eltűnök a szeme elől,akár a konyhába megyek vagy bárhova.Eddig nyugodtan elaludt akár velem akár az ágyában,de tegnap óta egyáltalán nem.Ha elalszik a karomban,nem tudom letenni ugy mint eddig,azonnal felkel és sír.Ezelőtt mindig kitudtam jönni a szobából csinálni a dolgomat.Ha leteszem addig üvölt amíg fel nem veszem.Enni sem nagyon eszik...pár napja összesen talán ha 3-4 joghurtot meg pár falat husit ha belé tudtam gyömöszölni.A súlyára nem panaszkodom,12kg körül van,és 2 hát mulva lesz csak 1 éves.De ez a folytonos sírás már megőrít,nem azért mert idegesít,hanem mert nem tudom mi lehet a baja,és nem tudok segíteni rajta.Tépi a ruhámat ha mosogatok,egyszerűen nincs fél percem nélküle.Mit tehetnék?
2012. aug. 29. 14:12
 1/5 anonim válasza:

Találtam egy cikket neten,abból másolok be:

A fogzás és a front az a két jelenség, amit könnyen rá tudunk fogni a gyermekünk nyugtalan, nyűgös időszakaira, de egyáltalán nem biztos, hogy épp fogzik, vagy időváltozás van kilátásban, hanem lehet egyszerűen rossz napja, vagy fáradtabb, vagy épp intenzívebb fejlődési ugráson megy keresztül, és még sorolhatnánk a többi okot. Gondoljunk bele, hogy mi sem vagyunk minden nap fittek, üdék és fiatalosak (sajnos :-)), és még se keressük az okát.

Ez az eleje, de olvasd el a többi részét is:

[link]

2012. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első vagyok. Jönnek most hidegfrontok, meg változik az időjárás, szóval ha nem fogzik, akkor simán lehet ettől is :)
2012. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fogak folyamatosan jönnek,pár napja bújt ki a 12.-ik.Szóval megértünk már pár fogat elég hamar,és sosem viselkedett így a kicsi.
2012. aug. 29. 15:33
 4/5 anonim válasza:
Akkor nem tudom :/ Ha nagyon keveset eszik akkor azért vidd el orvoshoz szerintem.
2012. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk költözés után ment ez, és szép lassan kb egy hónap alatt elmúlt.
2012. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!