Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Streptococcus fertőzés okozott...

Streptococcus fertőzés okozott a gyermekednél problémákat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.Nálam nem szűrték a terhesség alatt és a szülés után derült ki amikor a fiamnak 1 naposan tüdőgyulladása lett.2 hétig kórházban volt.Rosszabb vége is lehetett volna.Ha kezelik,nem lesz gond.Úgy tudom a vajúdás alatt is adagolnak antibiotikumot és így nem fertőződik meg a baba.
2013. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Petra története

2013. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tehessegem soran valahol kozeptajon antibiot kaptam streptococcus miatt, a szulesnel infuziot kaptam, h megadalyozzak a gyerek fertozodeset, azonban sajnos intenzivre kerult, mert megfertozofott, pedig a mehszajam szinte vegig zart volt, nyilvan mikor kinyilt, felszallt a fertozes is, plusz meg a huvelyi szulesnel is kaphatott a baba, lenyeg, h a fulebol vett mintaban volt kimutathato, es az orvosok erre a fertozesre fogtak ra a sziv, mamegnagyobbodasst, vesetagulatot. En nem ertek hozza, ha tenyleg ez okozta, akkor elev nagy zuzast csinalt akkor, kb ket het korhaz sok gyogyszerrel
2013. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs, hamarbb lenyomtam, szoval ket hetig volt korhazban, sok gyogyszert kapott, a szivet, majat visszahuztak, a vesetagulatat kezeltek, fel evig parszor voltunk sziv uh-n, most ket eves, gyonyoru, de sok a fulbetegsege, mindig van hurut, vagy savos kozepful, szerencsere jol viseli, hamar elmulik, de sokszor elofordul.


Szerencsesek azok, akik megusszak ezt az agressziv fertozest, a gyerekemnel azert komoly gondok voltak, jarhatott volna rossxabbul is.

2013. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Érdekes,nálunk is állandóan fülgyulladása van.Fülkürthurut stb. Most lesz orrmandula műtéte csütörtökön.Ez is egy következmény lenne?
2013. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Lányomnak is három és fél éve állandóan makacs hurutos megbetegedései vannak, hetekig eltart. Nálam nem vettek a terhesség alatt strepre mintát így nem tudom fertőződött-e, bár az nyilvánvaló lett volna akkor, amikor megszületett.
2013. ápr. 8. 13:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A szülésnél automatikusan vesznek kenetet a baba füléből? Mennyi idő az eredményt kézhez kapni? Terhesség alatt oep finanszírozottan szűrtek titeket? Köszi a válaszokat!
2013. nov. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy szülés után automatikusan leoltják-e a gyermekek fülét/orrát erre a fertőzésre, nálunk azért nézték meg, mert a papírjaimon szerepelt, hogy streptos vagyok. Az én dokim a terhesség alatt alapból szűrt erre, de én magánba jártam hozzá, így nem kellett ezért külön fizetnem.
2013. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és úgy emlékszem, hogy kb. egy hét volt, míg meglett az eredmény. A szülés után a gyermeknél pedig még aznap megvolt az eredmény.
2013. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2013. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!