Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit képzel az a szülő magáról...

Mit képzel az a szülő magáról aki hiperaktív gyereke kikapott dolgozatára sírós smiley-t rajzol és odaírja nagybetűvel, hogy "ADHD"?

Figyelt kérdés

Egy szövegértéses feladat után kérdések voltak feltéve a kis olvasmányból, hibátlanul alá is húzta a gyermek a megfelelő válaszokat, de nem alul ahol a kérdések mellett 3 lehetséges válasz volt megadva, melyekből egyet kellett volna aláhúzni, hanem magában az olvasmányban.

Erre mi mást lehet adni mint elégtelennek megfelelő százalékot?

A szülő magatartása már érthetővé teszi gyermeke túlzott aktivitását, folyton megértést remél gyermeke nehezen elviselhetőségére.


2015. máj. 14. 20:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Én persze a szülő vagyok.
2015. máj. 14. 20:10
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem ezt a kérdést?
2015. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Túllőttem a célon mikor elragadtattam magam és ráírtam , rajzoltam a dolgozatra?

Sosem csináltam még ilyent...

2015. máj. 14. 20:14
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a szülő, akkor miért azt kérdezed, hogy mit képzelsz magadról? Nyilván tudod, hogy mi járt a fejedben és mit képzeltél nem?
2015. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem.Nem tanár vagy?
2015. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
91%

Kiderült valahogy, hogy melyik kérdéshez melyik választ gondolta a gyerek? Megszámozta vagy megjelölte valahogy pl. különböző színnel?

Mert ha nem, akkor jogos, hogy a tanár nem gondolatolvasó, hogy kitalálja, melyik aláhúzásnál vajon melyik kérdésre gondolt a gyerek.

Viszont ha egyértelműen jelölte akkor nyilván lehetett volna empátia.

De azzal semmiképp sem értek egyet, ha a szülő a dolgozaton üzenget, ha bármi problémája van, menjen be a fogadóórára a gyereknek csak rosszat tesz, ha rajta keresztül intézik ezt.

2015. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
65%
Mi az az ADHD?
2015. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Még a problémamentes gyermekek szüleivel sem hajlandó beszélni, sosem ér rá.

Legutóbbi fogadóórátvegy nappal később tette ki a falra és sajnálta, hogy senki sem jött el.

2015. máj. 14. 20:17
 9/52 A kérdező kommentje:
Figyelemzavaros hiperaktivitás- ADHD
2015. máj. 14. 20:18
 10/52 anonim ***** válasza:
83%
szegény gyerek, az adhd mellé még te is...
2015. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!