Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A kérésem az volna, hogy egy...

A kérésem az volna, hogy egy hajnalban ébredő 2 hónapost hogy tudnék visszaaltatni?!

Figyelt kérdés

Kedves Tapasztaltabbak!


2 hónapos a kisfiam és nagyon rosszul alszik! Kezdettől fogva! Meg nyűgös! A pocakját már kezeltük protexinnel. A rosszkedv meg a rossz alvás maradt! A probléma, hogy nagyjából 19-21 óra felé elalszik, majd éjfél-fél 1 felé kel, akkor még visszaalszik, utána 3-4 felé ismét ébred és nem megy a visszaaltatás. Nyűglődik vagy sír! Nappal változó mikor alszik, de összességében késő délelőtt és/vagy kora délután szokott aludni, később már fent van! Mit tegyek, hogy visszaaludjon, mert onnantól már sem a kaja, sem a dajkálás, sem a visszafektetés nem segít! Mi meg már nem bírjuk!


Köszönöm!


2010. márc. 31. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
probáld meg a cumit hátha megnyugtatja és álomba szopiza magát:)
2010. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha Pestiek vagytok keressétek fel a Madarász utcai kórház alváslaborját. Szuper.... Segítenek. Nem vizsgálgatják a gyereket, csak a szokásaitokat kérdezik ki, stb... és adnak tanácsot. Nekünk bevált...
2010. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ez a Madarász utcai elég jól hangzik! Főleg, hogy csak a szokásokat firtatják! Utána járok!

2010. ápr. 1. 07:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az alváslabor szerintem azért még korai!

Ő még olyan kis picurka, meg kell még szoknia a "kinti" létet. A pocakodban semmire nem volt gondja, nem volt éhes, szomjas, nem fázott, nem volt melege, nem rángatták ide-oda, akkor aludt, amikor csak akart és ami a lényeg: hogy TE állandóan vele voltál, hallotta a szívverésed stb.


Próbáld túlélni ezt az időszakot, ha jól csinálod, akkor több-kevesebb idő múlva alszik majd rendesen!


A nagyfiam 8 hónaposan aludta át először az éjszakát, volt olyan, hogy hetekig óránként felébredt éjszaka! Egy zombi voltam akkor :)

A kicsi, aki most lesz 5 hónapos, 1 1/2-2 hónapig nyűglődött éjszaka, pedig nem volt hasfájós, viszont azóta legkorábban 4-kor ébred, de már többször is átaludta teljesen az éjszakát.


Úgyhogy kitartás! :)

2010. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiamnak is voltak ébredéses időszakai (jóval később is), 2 hósan ez mondjuk teljesen természetes még.

Ha magam mellé vettem, az mindig megnyugtatta/ elaltatta. Ilyenkor pár napig, 1-2 hétig ott aludt ébredés után, aztán megint a kiságyában. Anya-szag, testmeleg, biztonságérzet - gondolom ezért.

Sokszor bejön ilyen korban, ha egy használt pólódat mellé teszed- szimatolja, és ettől is megnyugszik. :)

2010. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy .45ös Berettával.

De ha elalszik, gyújtsd meg mégegyszer.

2010. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Szerintem egy AK-47-sel elég komoly sikereket lehet elérni!!!De még tudnám ajánlani a füves sűtit,egy kis ópiumot mint erős altatót !!!Ha esetleg ez se segitene de azt nagyon kétlem akkor tudnák neki egy jo játékot ajánlani még pedig az orosz rulettet és ez nem csak a babának ,még az anyukának is hatásos !!!
2010. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen idióták keringenek ezek az oldalon, de úgy nézem néhányat időszerű volna letiltani a válaszai alapján!
2010. ápr. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!