Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kislányom 27 hónapos.1 hete...

Kislányom 27 hónapos.1 hete nem bírunk vele. Eljön az esti fürdetés és vele együtt jön egy félórás dühöngés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb.1 hete teljessen megváltozott a lányom.tudom ez most a dacc,akaratos korszak de nem volt ilyen.ahogy fürödni mennénk bőg,sikít és még sorolhatnám.2 éves koráig szoptattam.bújt hozzám is és az apjához is.most viszont ha nem is lennék számára csak az apja.sosem hagytunk rá semmit,nincs elkényeztetve és most mégis az van amit ő akar ill.csak volna mert berakjuk a szobájába ahol kitombolja magát de szomszédaink vannak akik nem biztos hogy szivessen hallgatják ezt nap mint nap.elvagyok keseredve!
2008. szept. 23. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ki tartás és következetesség. Ezt tudom tanácsolni. Nem könnyű főleg a lányokkal. Nekem 2 fiam van. A nagy mikor valamin hisztizni kezdett beküldtem a szobájába. Hagytam had mondja a magáét, hogy eressze ki a gőzt. most 4 éves és ha rájön a hoppáré önként vonul félre. Édes ilyenkor. De persze nem mutathatod ki előtte ,hogy milyen büszke vagy, hogy maga kezeli a dolgot.

A kicsit még nem tudom ő most 7 hónapos.

2008. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerös helyzetet vázoltál:) eleinte nem akarok bemenni, majd kijönni. Nálunk az esti fürdés is játékosan megy tálak amiben kávét, leves stb készít nekem, de tudom ajánlani a különböző vizí játékokat. pl. spricelő járművek, állatfigurák amik a pancsolás végével elmennek parkolni, aludni 1 tárolóba a következő fürdésig:) nekünk bevált, remélem segítettem:)
2008. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy fogalmazzam de nem a fürdözéssel volna a gond hanem eljön a vacsora(amit az apjának már nem is akar megengedni)és mikor mondjuk hogy megyünk fel és engedjük a vizet megsem hallgat minket csak belekezd ebbe az örületes sikításba és csak azt üvölti hogy nem fürdök nem vetkőzők(apa te sem)és ez így megy fél órán keresztül.hozzáteszem hogy most jön dec.-ben a kistesó akit nagyon vár de félek hogy köze van a dologhoz hogy most eldob magától és kitör belőle valami.persze a hisztis korszakon így is úgy is túl kell esni.
2008. szept. 23. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

kommentre:

2 választásod van vagy szigorú leszel és akár ruhástól beleteszed a kádba, igaz hiszti így is lesz, de legalább láttja, hogy következménye is van annak, ha anya "mérges". Egyszer én is megtettem:(

vagy türelmesen, játékosan... "gyere fürdesük meg a babádat (játék kádba)és téged, majd együtt bújtok a pizsamába és az ágyba...anya vagy apa pedig olvas nektek 1 mesét".

Nehéz döntés, de sok erőt kívánok, mert egyik sem könnyű.

2008. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem lehet, hogy túl fáradt addigra? Változott valami mostanában a mindennapjaiban?

Próbáld megkeresni a kiváltó okot. Az enyém most esett túl egy hereműtéten, kötést kellett cserélnem elég sokszor. Már nincs tapasz se, varrat se, mégis ha elindulok, hogy pelust cserélek, sikít és sír :(


Judy


3 hós és 2 éves fiúk anyukája

2008. szept. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért írja minden anyuka így???27 hónapos? magyarul, közel 2,5 éves.
2009. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!