Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Fiam 9 éves, és úgy érzem a...

Fiam 9 éves, és úgy érzem a társai "elviszik" rossz irányba, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam, nem egy jófiú, de eddig még nem volt akkora gond vele. Itthon is van, hogy ellenkezik, és rosszalkodik. Ugrál, focizik, pedig tudja, nem lehet... ha rászólok abba hagyja. Csak ugye próbálkozik.

Az iskolában eddig nem volt gond ennyire. Könyvtárban és vadasparkban voltak, és hát az ottani viselkedése miatt 2-es lett a magatartása.

El se tudom képzelni, mit művelhetett. És hogy mért. Persze tudom a társai nagy hatással vannak rá..és szinte az egész osztályra, mert többször kapott már "mindenki" fekete pontot az órai viselkedése miatt...

ilyenkor elbeszélgetek vele... mért nem helyes ezt csinálni.

Büntit nem kap érte, mert igazán nem hatják meg.

És a legbosszantóbb, tudja, hogy kell viselkedni!

Mivel kezdhetném a "visszatérítését"?



2016. máj. 17. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az előzőnél a pont.

Kérdezd meg a tanítót. Meg persze a gyereket is, hogy pontosan mit csináltak, mit mondott a tanító néni, mire adja a rossz pontot. Letörtek egy fát, megvertek egy kisebb gyereket, nem értek vissza a megbeszélt időben a buszhoz és egy óráig keresték őket, vagy hangosan röhögcséltek az idegenvezető előadása közben???

Bár az utóbbi időben hajlamos vagyok elhinni, hogy nem mondott konkrét okot a pedagógus.

2016. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ebben a korban ez szerintem normális, és nem hiszem hogy valami nagyon rossz dolgot csinált azért kapót 2-est.Én 3-ban egyszer azért kaptam 2 magatartásra mert 2-szer rám szóltak hogy nem beszélgessek. Szerintem a legegyszerűbb ha valamivel meg bünteted pl ha szeret focizni akkor 1 hétig nem engeded ki focizni...
2016. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó kettő választ is! a bünti megvan...

igaz nem voltam benn az iskolában még, de több forrásból is hallottam, hogy az egész osztály viselkedésével baj volt...

szóval össznépi kettesezés volt.

Azért is ijedtem meg mert elsőben mikor 3-as lett a magatartása azt mondta a tanító néni, hogy pályafutása alatt még nem élt ilyet, hogy egy elsős gyereknek 3-ast kelljen adnia :O

aztán a magatartása 4-esre állt be (az akkori elbeszélgetések után)

2016. máj. 23. 07:49
 14/14 anonim válasza:
Ez van
2016. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!