Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2,5 éves kisfiam alig játszik...

2,5 éves kisfiam alig játszik 2-3 percet (vagy annyit sem) egy-egy játékával. Máris valami másikat keres. Miért?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy túl sok a játék körülötte.Felét dobozold be és rakd el,majd 1-2 hónap múlva cseréld ki a 2 dobozt.Mintha új játékot kapott volna.Építs neki szétnyithatós könyvekből autópályát csúszdát az autóknak és mutasd meg neki hogy kell vele játszani.

Az én kisfiam pár hónappal lehet idősebb és imád kirakózni,és nagyon ügyes benne.Ugyanígy a dominó is.Mutass neki ilyeneket és játsz vele te is.

Szerintem már le tudja kötni őket ilyen játék.

Sok sikert!!

2008. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Játékok 90%-át dobd ki és foglalkozz te vele! Vidd sétálni, mesélj neki, ültesd bringára, röptess sárkányt, etess galambot, pucoljatok diót, főzzetk együtt, bújócskázzatok, vidd be a városba, vegyél neki forró csokit, vidd a mamáékhoz, be az erdőbe, az avarba stb.
2008. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tesóméknál is ugyanez volt,ő is ahogy az első válaszoló írta ,elrakta a játékok nagyját,és időnként cserélte,majd amikor elővette a régi "újat",olyan volt a gyereknek,mintha akkor látta volna először,nagyon tetszett neki,élvezte,és órákat játszott vele.
2008. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ugyan ez volt a gond, mi ezt csináltuk: 7 dobozba raktam, dobozonként 4-5 játék lett max. minden nap másik doboz volt az aktuális. bevált.
2008. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hiperaktív :D
2010. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!