Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi baja volt a szomszédom 4...

Mi baja volt a szomszédom 4 éves kislányának?

Figyelt kérdés

Régebben a szomszédom a 4éves lányát-aki most 16- rámhagyták. És gyakran rajtakaptam, hogy összekülcsolt lábakkal térdelt a földön, az ágyon könyökölt, mozgott és rettentő piros volt. De csak akkor, amikor egyedül volt. Máskor teljesen normálisan viselkedett.

Mostanában egyre többet jut eszembe. Talán önkielégitett? Nekem nagyon úgytűnt. És ha igen, akkor honnan tanulhatta? Apja nagyon szerette az italt, elképzelhető, hogy megerőszakolta vagy legalább közeledett hozzá?

Mostmár 16 éves, és normális(bár nagyon ritkán látom, és 4 évesen is normálisnak tünt, amikor csak az uton találkoztunk.)

Mi a véleményetek?


2008. okt. 25. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

En is lattam mar ugyancsak kislanyt, 3 ev koruli pontosan nem is emlekszem, o pedig mindig szetterpesztette a labait, parnara ult, es nyomta, mozgott.Majdnem elajultunk. Hat a szulok kulon elnek, az apjanal lathatott valamit-erre szoktunk gondolni, hogy mivel 1 szobaban lakik az apa, novel volt.

Kivancsi lennek en is a valaszra.

2008. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen, azt csinálta. Ne aggódj, ez teljesen normális. Nem mindenki fedezi fel ezt az örömöt, de ha mégis, akkor természetes, hogy jól esik neki, így csinálja. Nincs ebben semmi megbotránkoznivaló. Magától is rájönnek a gyerekek (fiúk is, lányok is, még ennél is fiatalabb korban), és nem azért, mert valaki megmutatta, netán hozzájuk nyúlt. A lényeg, hogy nem szabad megszidni, megszégyeníteni őket. Amint írod, 16 éves, és normális, tehát nincsen semmi baj. :)
2008. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de mostmár nem vagyunk annyira közel egymáshoz...azelőtt is normálisnak tűnt, amig meg nem láttam, hogy "mit csinál"...talán még most is folytatja?
2008. okt. 25. 22:00
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Lehetséges. Szerintem emlékszik rá, vagy azóta is csinálja. Ezzel sincs semmi baj. Legalább tudja, milyen az, és mit "kell" éreznie. :)
2008. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
..járhat ezzel vmi pszichológiai betegség is?
2008. okt. 25. 22:13
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
hät én sem értem mi ezzzel a bajod..igen biztos önkielégitett a kicsik elkezdik valaki mär 4-5 éves korban.és ha mär 16..azota tényleg ezen töröd a fejed?lehet neked van valami problémäd,én tényleg elmennék orvoshoz és beszélgetnél vele erröl..biztos mondana pär okot hogy miéRt rägod magad ezen..ennyire felhevülten 12 év utän..
2008. okt. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Én is olvastam már erről, ez a gyerekeknél normális. Egyszerűen felfedezik, hogy ez a dolog örömöt okoz nekik. Nem tudják még, hogy mi ez csak csinálják. Végülis van akinek felnőtt korban se okozott örömöt soha az ilyesfajta dolog...ő már gyerek korában megtapasztalta. DE nincs ezzel semmi baj.
2008. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
12 évig ezen gondolkodtál?-ezt nem igazán értem...
2008. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
"Mostanában egyre többet jut eszembe"...mostanában= a múltunkra vonatkozó KISEBB időintervallum...
2008. okt. 26. 16:31
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak unalombol kerdezed, nem gondolkoztal te ezen 12 evig, ugye?
2008. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!