Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A három éves kislányom még...

A három éves kislányom még mindig szopik, és már nagyon fárasztó, mit csináljak hogy ne szopjon? Ha nem akarok adni neki akkor lekékül annyira sir.

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 20:57
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves utolsó előtti! Remélem, most az összes bunkóságodat kiélted a válaszodban. Nem kell rögtön bunkónak és érzéketlennek lenned. Örülj neki, hogy nem kerültél ilyen helyzetbe - már ha van már gyereked. Remélem, neked nem lesznek ilyen problémáid és nem kell megtapasztalnod az aggódásokat és a kellemetlen helyzeteket. De ne feledjük:Isten nem bottal ver.(Nem hiszek. De remek mondás!)

19L(és mielőtt valaki azt hinné, nincs gyerekem)

2010. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

2009-01-09 20:45 vagyok

Bocsánat, ne éreztem sértőnek emikor leírtam, de így visszaolvasva tényleg kicsit erősnek hangzik amit írtam! Csak bátorítani szerettelek volna, mert szerintem ez már neked fontosabb. Szerintem a gyereked egy-két nap alatt elfelejtené, akármennyire sír először. Csak ha már nemet mondtál, akkor ne vond vissza! Bocs, nem szeretek finomkodni, de nem szántam sértőnek, ha az lett, nem akartam! Sok sikert!

2010. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!