Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tehetek, hogy szóljon...

Mit tehetek, hogy szóljon előre, ha pisilni/kakilni kell?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves lesz a hónap végén. Több mint 2 hónapja megy a szoktatás, ügyesen rá is ül a szűkítőre, meg is várja a végeredményt. Viszont nekem kell kérdezni mindig, magától ritkán szól, söt mióta kipróbáltuk az állva pisilést még ritkábban. Utána ha megtörtént a baleset a legnagyobb lelki nyugalomban folytatja a tevékenységét, csak a kaki zavarja, ha az bement szól. Mit tehetnék?
2020. jan. 19. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:
(Kérdező vagyok) Annyi kiegészítést szeretnék, hogy az éjszaka az elejétől kezdve nem okozott gondot. A majdnem 3 hónap alatt kb 3x pisilt be. Ha véletlenül éjszaka kell neki pisilni felkel, szól, hogy menjünk pisilni, és dolga végeztével vissza megy aludni......
2020. jan. 19. 21:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az én lányomról írnál. Ő 22 hónapos és egyik napról a másikra elkezdett szólni karácsony előtt. Mostanában van, hogy szól, de van amikor nem, csak látom,hogy bepisilt. Kakilni már 1 éves kora óta kérte a bilit. Én sem értem miért nem szól, holott ha elmentünk valahova és pelust tettem nem akart bele pisilni. Délután és este alvás előtt és közben is szól. Nappal meg valahogy megfeledkezik magáról.
2020. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Korán kezdted, varnin kellwtt volna még. A szobatisztaságra akkor érett, ha jelzi, hogy kell.
2020. jan. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
(3) Én is gondoltam rá, hogy korán volt, de az elején ő szeretett volna wcre menni, tetszett neki. Mondjuk lehet csak játéknak vette, de akkor is jól haladt. Viszont most mi a teendő?
2020. jan. 20. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!