Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Csak állva akar kakilni miert?

Csak állva akar kakilni miert?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónap múlva lesz 3 éves. A pisilés szuperül megy szól visza is tarja még odaérünk a bilire, wc re de a kakiláskor nem szól elbújik és bekakil már mindent kipróbáltunk elbújtatuk a bilivel, amikor látjuk hogy elbújik rögtön viszük a wc re ráültetjük és várunk ha kell egy órat is kisebb nagyobb sikerrel már mindent ígértünk neki a kedvenc dolgokat amit szeret de semi nem érdekli nem zavarja hogy bekakil.Ha végzett akkor szól hogy bekakilt teljesen tehetetlenek érzem magam semi nem válik be ti hogyan csináltátok valakinek hasonló tapasztalata esetleg jótanácsát barmit szívesen meghalgatok.
2020. febr. 11. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztétek miért nem akar a wc-be kakilni?

Ismerős gyereke félt a lyuktól, meg hogy "csobban" . Befedték wc papírral és úgy már mert wcbe kakálni.

2020. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem totál nem kell ezen gondolkodni.

Egyszerüen mond neki, ha kakilni kell szoljon(ez a lényeg) és adsz neki egy pelenkát. Pár hónap múlva már annyira nem fog ez tetszeni neki.

2020. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

A gyereked szobatiszta, és amit csinál az teljesen normális megkérdezheted akármelyik gyerekpszichológust.

Szóljon ha kaka lesz, kapjon pelust utána meg kidobjátok.Emiatt ne érezd magad tehetetlennek mert semmi gond nincs.

2020. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Az én fiam 4 éves,lassan egy éve szobatiszta, fél éve éjjel is, de kakilni nem hajlandó WC-be, inkább visszatartja. Én már nem idegeskedem rajta, majd csak a WC be kakil egyszer,
2020. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!