Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztasàghoz szoktatàs...

Szobatisztasàghoz szoktatàs közepèn ti hogy indultok el otthonròl?hogy oldjàtok meg?

Figyelt kérdés

22 hòs a lànyom, itthonra màr csak bugyi van rajta, mindig szòl, ha biliznie kell.

Sokszor màr utcàn is szòl, ilyenkor mondom neki, hogy amig nem otthon vagyunk pisilhet pelusba (ha elmegyünk van rajta).

Viszont nem gondolom, hogy hatèkony.

Vettünk papìr bilit, de dràga ès nem akarom csak ùgy lekapni ròla a nadràgot mindenki előtt

Hogyan csinàltàtok?


2021. aug. 30. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Indulás előtt pisiltettem.Onnantol kb 2 órát kibírt pisilés nélkül,de simán ráadtam a pelenkát biztos ami tuti alapon.Talan 2* ha belepisilt.Semmit nem zavart be ő is biztosabban érezte magát és senki se fujjolhatott hogy a gyerek nyilvános helyen pisil.

Ha nálatok ezt nem érzed hatékonynak ne adj rá,lesz ami lesz alapon.

2021. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Valóban jól érzed, nem jó dolog újra pelust adni rá. Nagyon bekeverhet neki. Indulás előtt közvetlen pisiljen, és gondolom csak vagytok pár óránként olyan helyen ,ahol van WC. Akkor újra vidd el. És persze csereruha legyen bőven nálatok, hátha baleset történik.
2021. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy amikor az utcán vagytok és azt mondod, hogy belepisilhet nyugodtan, akkor bele is szokott-e. Mert többen írják, hogy van mikor ennek ellenére kibírja hazáig h pelus van rajta.
2021. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma elindultunk 2 òràs jàtszòterezèsre papìrbilivel, egyszer mondta, hogy kell pisilnie, viszont nem jött semmi.

Hazàig ki is bìrta, itthon pedig kèrte a bilit.

Köszi a bàtorìtàst, ìgy elmertem pelus nèlkül indulni :)

2021. aug. 31. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!