Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nem hajlandó bilibe, vécébe...

Nem hajlandó bilibe, vécébe kakálni?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 és fél éves, 1 éve szobatiszta (azt is kicsit későn kezdte), pisilni tud a bilibe, nem is pisil be, de kakálni csak pelenkába akar. Nem vagyok egy gyenge akaratú szülő, de ha nem kap pelenkát visszatartja és nem akarok ügyeletre rohanni emiatt. Valakinél volt hasonló gond, mi lett a megoldás?
2021. nov. 24. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Aschenbrenner Zsuzsanna oldalára keress rá fb-on, ilyen esetekkel foglalkozik.
2021. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Próbáld a WC szűkítot.en szűkítős wc deszkát vettem. 3eves a fiam, imádja, hogy nem kell segítség neki.

En tuti nem adnék pelenkát a fiamra. Ha visszatartja hát visszatartja. Majd ha nem megy neki, elmagyarazom miért is történt úgy a dolog ahogy.

2021. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Nekünk nem volt ilyen problèmànk, de elèg àltalànos dolog. Szerintem nem kell nagy ügyet csinàlni belőle, előbb-utòbb leszokik ròla. Az èn gyerekem meg 5 ès fèl èves koràig kakilt bilibe, egyik napròl a màsikra hagyta el.

Lehet, hogy beszereznèk moshatò pelus külsőt, azèrt a napi 5 percèr kàr pelenkàt pazarolni. Guggolòs bilit is megpròbàlhatjàtok, lehet, hogy a pòzzal van a gond.

2021. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősnél az vált be, hogy a pelenkát betették a bilibe egy ideig. Így odament a kaki.
2021. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!