Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Akik wc szükítővel kezdtek,...

Akik wc szükítővel kezdtek, nem volt bilijük. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Volt valami amit jó lett volna ha tudtok előre, vagy bármi ami hasznosnak bizonyult?

Hogy kezdtetek neki?


2021. dec. 6. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen vegyél egy fellépöt is, hogy ne a levegönben lógjon a gyerek lába a WC-t, mert az elbizonyalanítja és nem emiatt nem fogja tudni elvégezni a dolgát!
2021. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt bilink is meg WC-szűkítőnk is. Elég hamar rászoktak a WC-re (szűkítővel), hisz mi is azt mondtuk, hogy a felnőttek a WC-be végzik el a dolgukat, nem azt, hogy bilibe. :-)

A fellépő valóban kell, ahogyan előttem írták.

Egyébként ugyanúgy kell nekiállni, mint a bilire szoktatásnál. Ha kisfiú, akkor ugyanúgy kipisilhet belőle előre, rá a trikójára. :-)))

Magánvéleményem, hogy sokkal egyszerűbb nyáron nekiállni a szobatisztaságra szoktatásnak, mert egyszerűen melegebb van, könnyebben szárad minden, kevésbé fázhat fel stb.

2021. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Jó lett volna ha tudom, hogy létezik ilyen: [link]

és akkor nem vettem volna szűkítőt...

2021. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy fellépő meg egy stabil szűkítő, ami nem billeg felüléskor és leszálláskor sem.

Ja,és felügyelet.

2021. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve ilyen beépített szűkítős deszkát vettünk, mint a hármas linkelt. Sokkal stabilabb.
2021. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Nem akartam még hozzálátni a szobatisztasággal kapcsolatos dolgokhoz, de reggelente mondja ha kaka lesz, még a kaka előtt, így gondoltam, megismertetem vele a bilit/wc-t, megpróbálhatjuk a reggeli kakát oda intézni, a többivel még várok. A pisit nem jelzi, nap közben a kakit meg azért nem, nehogy meg kelljen a játékot szakítani.

:)

2021. dec. 6. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!