Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tegyek? Miért csinálja ezt?

Mit tegyek? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Fiam 2 év 2 hónapos kora óta nappalra 100%szobatiszta. Azóta sem törtent baleset.

Estére kapta viszont a pelust, biztos ami biztos alapon, ott még kellett.


Most hónap elején töltötte a 3at.

Kb 2 hónapja nem volt pisis pelus, igy 1 hónapja azt is elhagytuk.

Viszont ma 5.napja zsinórban bepisil éjjel.

Delután/este már nem iszik. Elalvás elött elmegy pisilni. Mégis minden éjjel becsurog.


Mellék infó, hogy szülinapja után kezdte el az ovit, 3 napot járt majd beteg lett. Most szerda óta jár megint.


Én nagyon gondolkodok, éjjelre vissza a pelust rá. Mert m8nden nap talarót, agyruhát mosni azért durva. Viszont anya szerint ha már egyszer levettem, ne adjam vissza, mert bezavarja. Mit tegyek?


2022. ápr. 22. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ovi kezdés most sok neki. Túl sok infó,új dolgok....

Én megpróbálnék még kitartani a pelus nélkül.

2022. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adnám vissza a pelust rá. Meg fognak újra szűnni az éjszakai bepisilesek. Kitartást!

És ne szidd meg érte semmikepp. Azért azt mondhatod, ha felkel éjjel szóljon, hogy pisilni kel,már ha felkel rá.

2022. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem szidom le, csak elmondom, hogy ezt nem az ágyban kellett volna.

Simán reggelig elalszik benne, fel sem kel arra, hogy tocsog a ruhája.

2022. ápr. 22. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Ovitól van, nálunk is ez volt. Én visszaadtam rá. Nem fogok egyfolytában mosni.
2022. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!