Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztaság alakulásánál...

Szobatisztaság alakulásánál csinálhatjuk a következőt?

Figyelt kérdés

3 éves kislányunknál mindig az eleje csurog be. De pont annyira aminél már cserélni kell bugyit, nadrágot.


Egy ismerősöm akinek ugyanennyi idős a gyereke, azt ajánlotta, hogy ne adjak már rá pelust (ez is eszembe jutott, mert rengeteg melo hónapok óta a sok bugyi/nadrágcsere a mosás miatt), hanem tegyek be neki menstruációs eü.betétet, abból is éjszakait. És ha az eleje bemegy, azt még pont elbírja szerinte. Hát elgondolkodtam ezen is.


De nem szeretnék olyat tenni amit nem kéne, így megkérdezem itt is, megoldható, hogy egészségügyi betétet használunk a 3 évesemnek amíg teljesen meg nem oldódik a szobatisztaság? Van még - az emkllitett ismerős anyukán kívül - aki próbálkozott ilyen módszerrel? Bevált?


Kakival nincs gond amúgy, pisi csak ilyen problémás...



2022. máj. 1. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Ha az eleje minden alkalommal bemegy, akkor nyilván nem érett a dologra a kislány.

Ekkora baromságot még nem hallottam, amit írtál és úgy vélem ez kitaláció. Ennyire kevés esze nem lehet egy anyának.

2022. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább az éretlenség az oka, ha mindig becsurog. Én is sokat vettem elő a témát, mégis akkor lett szobatiszta, jóformán spontán, mikor ő úgy érezte. Azóta tartani is remekül tudja.
2022. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es

Abszolut nem kitalált. Pont azért kérdezem mert furcsállottam, amit az említett ismerős mondott.

2022. máj. 1. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnèk eldobhatò egèszsègügyi betètet gyerekre. Nem egèszsèges, mèg az èrintèse is kellemetlen. Inkàbb nyàron bugyi+szoknya/egyberuha kombóval pròbalkoznèk, ès sokszor cserèlnèk neki bugyit, ha kell. Addigra lehet, hogy magàtòl is megèrik.
2022. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a betétek női felnőtt méretre vannak kitalálva. Iszonyú kényelmetlen lenne neki, nyomná mindenét.. Nekem is az, pedig hozzá vagyok szokva...

Akkor már inkább mosnék ruhát.

Az én fiam is sokszor bepisilt az elején, mostam utána.

De ha zavarta volna a pisis nadrág, akkor pelenkát hagytam volna még rajta.

2022. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Betétet ne, inkább ültesd gyakrabban bilire/wc-re.
2022. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!