Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Csak pszichés oka lehet annak...

Csak pszichés oka lehet annak hogy a kisfiam rendszeresen bekakil? Aggódom, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 4 éves kisfiam, aki rendszeresen, egy nap többször is bekakil. Nem szeret ráülni a WC-re.. A beszédével is vannak gondok, így járunk beszedfejleszto tornara, logopedushoz és a beszéd része gyönyörűen fejlődik. Azonban a bekakilas megmaradt így gyermek pszichologushoz is járunk 2 hetente. Mindenhol csak az olvasom hogy ez csak lelki eredetű lehet, pszichés gondjai vannak, szorong.. Sőt olyat olvastam, hogy bántalmazott gyermekeknél fordul ez elő leginkább. Már aggódom amiatt is, hogy mit gondolatnak mások.. Miért alakul ez így a kisfiamnal 😔 nem vagyok tökéletes anyuka, elofordul hogy rakiabalok ami nme helyes tudom.. Rajta kívül még 2 gyermekem van, velünk nem volt ilyesmi gond. Úgy érzem már mindent megprobalunk hogy sikerüljön a wcbe, de egy kezemen megtudnam számolni hányszor sikerült. Van valakinek ebben tapasztalata? Nagyon nagyon aggódom... Köszönöm
2022. nov. 10. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ő a legkisebb? Nem lehet, hogy átment babába, mert látja, hogy a kisebbet pelenkázod, ha bekakil, foglalkozol vele? Van csak külön vele töltött idő? Ha ez mind kicsukva, lehet más is, autizmus, ADHD, ezekre lett vizsgálva?
2022. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jártok gyerekpszichológushoz, miért nem őt kérdezed erről?
2022. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!